ПАТ «ПОЛТАВАГАЗ» створило антикризовий енергетичний штаб

В зоні діяльності ПАТ «Полтавагаз» цілодобово працюватиме антикризовий енергетичний штаб для забезпечення безаварійного і безперебійного газопостачання під час опалювального сезону 2014-2015, оперативного надання роз’яснень для споживачів з усіх невідкладних питань. Штаб розпочав свою роботу від 13 серпня.
Антикризовий штаб у складі посадових осіб ПАТ «ПОЛТАВАГАЗ» працює цілодобово і докладе зусилля для усунення нестандартних та непередбачених ситуацій у зв’язку із переходом енергетичної галузі в особливий режим функціонування.
Про виникнення надзвичайної ситуації, споживачі природного газу Полтавщини можуть повідомити антикризовий штаб через аварійну газову службу, цілодобово за телефоном «104».
Штаб створений відповідно до вимог листа Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики України.

Встановлення лічильників для населення у питаннях і відповідях

Пропонуємо Вашій увазі деякі роз’яснення з приводу встановлення приладів обліку згідно з законом «Про забезпечення комерційного обліку природного газу»

Продовження

Привітання з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

Шановні колеги, друзі !

 Від імені правління ПАТ «Полтавагаз», профспілкового комітету вітаю вас з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

Висловлюю щиру подяку всім працівникам, які щоденно проявляють самовідданість і   майстерність, відповідальне ставлення до своєї справи,  виконуючи свої професійні обов’язки.

           У цей святковий день   бажаю вам і  вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, процвітання та нових успіхів!

Зі святом Вас!

 

Голова правління ПАТ «Полтавагаз»  Ростислав Гринчак

Проводиться реконструкція підземного газопроводу

В рамках виконання Державної інвестиційної програми з метою забезпечення безаварійної та безперебійної роботи газопроводів спеціалістами служби підземних газопроводів, газових вводів та ГРП проводяться ремонтні роботи по перекладці та заміні газопроводу середнього тиску із застосуванням поліетиленових труб діаметром 225 мм. по вулиці Верховинця в місті Полтава. На сьогодні виконаний обсяг робіт складає 171 м. газопроводу. Ремонтні роботи планується завершити через 3 тижні.

Фотофакт: 

Проводиться реконструкція підземного газопроводу
Проводиться реконструкція підземного газопроводу