Надзвичайна ситуація у с. Максимівка Карлівського р-ну

Вибрана публікація

Звертаємо увагу населення на появу неправдивої інформації з боку місцевих засобів масової інформації, котрі розповсюдили її без перевірки та звернення до спеціалістів.

У селі Максимівка Карлівського району надзвичайна подія. Її причиною стало необережне поводження з вогнем власника будинку. Чоловік був у нетверезому стані та мав психічні розлади. У зв’язку із загорянням одягу отримав опіки несумісні з життям. Усі газові установки були неушкоджені, вибуху газоповітряної суміші не було. Причина смерті чоловіка була встановлена на місці у присутності правоохоронних органів.

Прохання до представників ЗМІ, не апелювати неперевіреними фактами та пригадати умовне «правило трьох джерел», якому мали навчати ще на першому курсі університету. Будь ласка, перевіряйте інформацію!

Якщо випадково пошкоджено пломбу або лічильник вийшов з ладу

Вибрана публікація

Відповідальність за збереження та цілісність встановлених у споживача лічильників газу і пломб на них несе споживач. Про порушення в роботі облікового приладу, несправність, виявлення зовнішнього пошкодження лічильника або виникнення сумнівів щодо достовірності його показань споживач зобов’язаний невідкладно повідомити газорозподільне підприємство (п. 23, п. 25 Постанови Кабінету Міністрів України № 2246 від 09.12.99 р. “Про затвердження правил надання населенню послуг з газопостачання”).

Отже, якщо ви ненавмисно пошкодили лічильник, пломбу чи повірочне тавро, помітили сильний шум при роботі облікового приладу або запідозрили, що він показує недостовірні дані, терміново зверніться  в управління експлуатації газової системи за місцем проживання  з  відповідною заявою. У заяві потрібно чітко описати проблему, зазначити стан газового лічильника і дату, коли він припинив працювати або був пошкоджений.

Продовження

Для вас працює чат-бот у Viber

Вибрана публікація

Шановні споживачі, запрошуємо вас скористатися перевагами нашого нового онлайн-сервісу – чат-боту  у  месенджері Viber.

Це зручний спосіб передати показники лічильника, перевірити стан особового рахунку та наявність заборгованості за послугу з розподілу природного газу.

 Щоб стати користувачем чат-боту,  достатньо  зареєструвати свій номер телефону (якщо цього не зробили раніше) за посиланням http://poltavagaz.com.ua/cabinet/registerphone.php або звернутися до фахівців служби обліку за місцем проживання  (номери абонвідділів усіх районів зони обслуговування АТ «Полтавагаз» можна знайти тут: http://poltavagaz.com.ua/?p=9361).

Продовження

Не опалюйте приміщення за допомогою газової плити!

Вибрана публікація

Опалювальний сезон уже розпочався, котельні працюють на повну потужність для споживачів, котрі мешкають у багатоповерхівках. У приватних секторах за підтримку комфортної температури у своїх помешканнях відповідають самі власники.

Звертаємо увагу на важливість цільового використання газових приладів, зокрема газових плит. Ні в якому разі не опалюйте будинки з їх допомогою!

Пам’ятайте, що під час роботи газової плити обов’язково необхідно відчиняти кватирку для відновлення рівня кисню у приміщенні та уникнення ризику отруєння чадним газом.

Відповідно опалення газовою плитою з відчиненим вікном не має сенсу, а використання даного газового приладу без доступу кисню до приміщення  становить загрозу вашому життю та здоров’ю.

Дотримуйтеся елементарних правил безпеки та бережіть себе й близьких!