Нарахування субсидій та пільг

Вибрана публікація

За офіційною інформацією департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА на оплату комунальних послуг, зокрема й розподілу природного газу, проведено перерахунки розмірів субсидій та пільг за січень 2021 року з урахуванням підвищення тарифів.

З питаннями проведення перерахунків та подання додаткових документів одержувачам житлових субсидій та пільг звертатися до управлінь соцзахисту не потрібно. В межах соціальних норм збільшення вартості комунальних платежів буде компенсовано за рахунок підвищення розміру житлових субсидій та пільг. При цьому обов’язкова частка платежу для сім’ї залишається незмінною.

Продовження

На сьогодні АТ «Полтавагаз» обслуговує 664 ГРП та 2008 ШРП

Вибрана публікація

Перш ніж потрапити до наших домівок, газ прямує газопроводами під різним тиском: високим, середнім та низьким. До споживачів він надходить під низьким тиском, бо саме на це розраховане газове обладнання в оселях. Знижують тиск до побутового рівня та підтримують його в заданих параметрах ГРП та ШРП.

ГРП (газорегулюючий пункт) і ШРП (газорегулюючий пункт шафового типу) – одні з найважливіших складових газорозподільної системи. Вони включають в себе цілий комплекс технологічного обладнання, призначеного для:

– редукування тиску газу в системах газопостачання, що подається від газорозподільних станцій до помешкань споживачів;

Продовження

До уваги споживачів природного газу Зіньківського району!

Вибрана публікація

З 26 січня 2021 року 20:00 до 27 січня 2021 року 12:00 буде припинено розподіл природного газу споживачам с. Високе у зв’язку з проведенням робіт по від’єднанню зерносушарки ПСП “Високе” від мережі АТ “Полтавагаз” (згідно із заявою підприємства).

З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Відновлення газопостачання здійснюватиметься за умови присутності споживачів або їхніх представників (повнолітніх членів сім’ї), відсутності порушень Правил безпеки систем газопостачання та надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв.

Продовження

АТ «Полтавагаз» застерігає споживачів від самостійної реконструкції розподільної системи газу та газових приладів у своїх помешканнях

Вибрана публікація

Експлуатація газового обладнання, встановленого без належно оформленої документації та безпосередньої участі фахівців, які мають ліцензію на відповідну діяльність та дозвіл на роботи підвищеної небезпеки, забороняється. Відповідно до Розділу V, глави 5, пункту 5.7 Правил безпеки систем газопостачання, у разі самовільного підключення газових приладів і пристроїв та невідповідності системи газопостачання проектній і виконавчо-технічній документації, Оператор ГРМ зобов’язаний припинити розподіл природного газу до будинку споживача.

Навіть якщо ви хочете замінити газове обладнання в оселі на аналогічне, і при цьому його потужність та місце розташування не змінюються, не намагайтеся робити це самотужки. Попередньо обов’язково зверніться до газового господарства.

Продовження