ДО УВАГИ НОВИХ СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ ТА ТИХ, ХТО ТРИВАЛИЙ ЧАС ГАЗОМ НЕ КОРИСТУЄТЬСЯ

Вибрана публікація


7 березня 2020 року набрала чинності постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яка передбачає мінімальну плату за розподіл природного газу для певних категорій споживачів.
Нововведення стосується нових споживачів та/або домогосподарств, що мають період споживання природного газу менший ніж дев’ять місяців, а також домогосподарств, які тривалий час не користувалися газом, в тому числі яким припинено розподіл газу, але вони не від’єднані від системи газопостачання.
Згідно з постановою НКРЕКП № 580 від 6 березня 2020 року, для нового споживача та/або його об’єкта, що має фактичний період споживання природного газу менший ніж дев’ять місяців (крім об’єктів споживачів, що не є побутовими), або за умови відсутності споживання природного газу споживачем та/або його об’єктом протягом усього попереднього газового року річна замовлена потужність споживача (його об’єкта) визначається Оператором ГРМ на рівні:
39 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;
126 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;
314 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення, або об’єкта споживача, що не є побутовим.
Розмір мінімального щомісячного платежу (грн/міс.) можна розрахувати за формулою:
для домогосподарства з газовою плитою: мin = 39 м³ ∗ тариф на доставку/12 місяців;
для домогосподарства з газовою плитою та колонкою: мin = 126 м³ ∗ тариф на доставку/12 місяців;
для домогосподарства, де природний газ використовується комплексно: мin = 314 м³ ∗ тариф на доставку/12 місяців.
Нагадуємо, що тариф на розподіл (доставку) природного газу для АТ «Полтавагаз» встановлено у розмірі 1,14 грн за 1 м куб. за місяць (з ПДВ) у першому півріччі та 1,43 грн за 1 м куб. за місяць (з ПДВ) у другому півріччі 2020 року.
Оновлені рахунки споживачі отримають у квітні.
За січень, лютий та березень таким споживачам буде здійснено перерахунок. Для цього не потрібно писати окремих заяв чи звертатися до Кол-центру.

Продовження

Аварійно-диспетчерська служба АТ «Полтавагаз» працює в умовах карантину по всьому регіону у надзвичайному режимі

Вибрана публікація

Наші бригади чергують цілодобово, оперативно виїздять на виклики, виявляють та локалізують аварійні ситуаціі, здійснюють ремонти. При цьому всі працівники на період складного епідеміологічного періоду забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту.
Дзвінки за телефоном 104 приймаються щоденно та цілодобово. Усі виїзди безкоштовні.
🔥У цей непростий для всіх нас час фахівці АТ «Полтавагаз», як і завжди, наполегливо працюють для забезпечення належного технічного стану газових мереж та безаварійної й безперебійної подачі газу до кожної оселі, роблять усе можливе задля стабільності газопостачання і безпеки споживачів.

До уваги споживачів природного газу!

АТ «Полтавагаз» повідомляє про відсутність розподілу природного газу до багатоквартирного будинку за адресою: м.Полтава, вул. Пушкіна, 60, 62.

12.03.2020 року працівниками АТ “Полтавагаз” було виявлено витік природного газу на внутрішньобудинковому газопроводі.

Продовження

До уваги споживачів природного газу!

АТ «Полтавагаз» повідомляє про відсутність розподілу природного газу до багатоквартирного будинку за адресою: м.Полтава, вул.Стрітенська,10.

12.03.2020 року працівниками АТ “Полтавагаз” було виявлено витік природного газу на внутрішньобудинковому газопроводі.

Продовження