Результати перевірок параметрів якості газу за першу декаду жовтня 2018р.

ПАТ «Полтавагаз»  повідомляє, що результатами перевірок параметрів якості газу, протранспортованого на території Полтавської області ( в межах ліцензії діяльності товариства ) за першу декаду жовтня 2018 р. встановлено: Продовження

Результати перевірки фізико-хімічних показників природного газу за першу декаду жовтня 2018р.

ПАТ «Полтавагаз» повідомляє про результати перевірки фізико-хімічних показників природного газу за  першу декаду  жовтня  2018р.

Продовження

ПАТ «Полтавагаз» нагадує правила безпечного використання газу у побуті

Вибрана публікація

Майже в кожній квартирі чи будинку встановлені газові плити, водонагрівачі, опалювальні печі чи котли. Щоб газ приносив  лише радість і тепло, всі члени родини повинні знати і суворо дотримуватися правил безпечного користування газом. Перед початком опалювального періоду  ПАТ «Полтавагаз» нагадує споживачам правила безпечного використання газу у побуті.

Необхідно пам’ятати декілька простих правил:

  • не дозволяйте користуватися газом дітям дошкільного віку;
  • переконайтесь у відсутності запаху газу і тільки тоді запалюйте газ;
  • Продовження

Найпоширеніші запитання до ПАТ «Полтавагаз»:

1.Чи може споживач самостійно відключати плиту від газу?

Щоб відʼєднати будь-який газовий прилад від мережі газопостачання необхідно викликати майстра ПАТ «Полтавагаз». Категорично заборонено виконувати такі дії самостійно.

Для подання заявки на відключення плити від газопостачання звертайтесь за адресою: м.Полтава, вул. Олеся Гончара,2. Довідки телефоном: (0532) 56-97-77.

 

2. Куди звертатися, щоб замінили газовий кран?

Для заміни газового крану звертайтеся із заявою у виробничі служби ПАТ «Полтавагаз» за адресою: м.Полтава, вул. Олеся Гончара,2. Телефон для довідок: 56-97-77.
Продовження