До уваги непобутових споживачів природного газу!

Вибрана публікація

Відповідно до вимог Кодексу газорозподільних систем (пункт 2 глави 3 розділу Х), власники комерційних вузлів 0обліку зобов’язані в установленому законодавством порядку забезпечити організацію та облаштування на власних комерційних вузлах обліку засобів дистанційної передачі даних.

Кодексом ГРМ визначено термін на облаштування комерційних вузлів обліку засобами дистанційної передачі даних, який сплив у травні поточного року.

               Власникам комерційних вузлів обліку, які до цього часу не виконали відповідну законодавчу вимогу і не звернулись до Оператора ГРМ із зазначеного питання, в установленому порядку обмежується розподіл природного газу.

               Наголошуємо: всі власники комерційних вузлів обліку газу повинні забезпечити встановлення засобів дистанційної передачі даних, навіть якщо не споживають газ влітку!

Процес встановлення засобів дистанційної передачі даних може займати не один тиждень через необхідність заміни лічильника (у тих випадках, коли конструкцією лічильника не передбачено встановлення засобу дистанційної передачі даних)  та/або приведення у відповідність технічної документації.  Саме тому ігнорування відповідної законодавчої вимоги або ж умисне затягування з її виконанням може призвести до затримки початку опалювального сезону 2018-2019 р. на об’єкті, газовимірювальне обладнання якого не відповідає чинному законодавству України.

Будьте відповідальними споживачами!

               З питань встановлення засобів дистанційної передачі даних у м. Полтаві та Полтавському районі звертайтеся до служби «Єдине вікно» за телефоном: 50-15-77, 50-11-32.

Результати перевірки фізико-хімічних показників природного газу за другу декаду червня 2018 р.

ПАТ «Полтавагаз» повідомляє про результати перевірки фізико-хімічних показників природного газу за  другу декаду  червня  2018р.

Продовження

Результати перевірок параметрів якості газу за другу декаду червня 2018 р.

ПАТ «Полтавагаз»  повідомляє, що результатами перевірок параметрів якості газу, протранспортованого на території Полтавської області ( в межах ліцензії діяльності товариства ) за  другу декаду червня  2018 р. встановлено: Продовження

ПАТ «Полтавагаз» запрошує спеціалістів на заміщення вакантних посад:

Інженер з метрології

Вимоги: вища або неповна вища освіта, бажано досвід роботи за напрямком діяльності (але не обов’язковий), з\п – від 6 тис. грн. (за результатами співбесіди)

 Провідний інженер з метрології

Вимоги: вища технічна освіта, досвід роботи за фахом не менше 2-х років, з/п – до 10 тис. грн. (за результатами співбесіди)

 Провідний інженер відділу капітального будівництва

Вимоги: вища технічна освіта, досвід роботи за фахом не менше 2-х років, володіння програмним комплексом АВК-5, знання нормативних документів по будівництву,  з/п – від 7 тис. грн. (за результатами співбесіди)

 Інженер відділу капітального будівництва

Вимоги: вища або неповна вища технічна освіта, володіння програмним комплексом АВК-5, знання нормативних документів по будівництву, бажано досвід роботи за напрямком діяльності (але не обов’язковий), з/п – від 6 тис. грн.

 Провідний інженер виробничо-технічного відділу

Вимоги: вища технічна освіта за напрямком діяльності, досвід роботи за фахом не менше 2-х років, знання Кодексу ГРМ, з/п – від 7 тис грн.

 Інженер виробничо-технічного відділу

Вимоги: вища або неповна вища технічна освіта, бажано досвід роботи за фахом (але не обов’язково), з/п – від 6 тис грн.

Також ПАТ «Полтавагаз» запрошує на постійну роботу працівників робітничих спеціальностей:

-         Контролер газового господарства
-         Електрогазозварник
-         Слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування

Висока заробітна плата, премії, повний соціальний пакет.
Телефон для довідок: (0532) 50-24-50