ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!

АТ «Полтавагаз» повідомляє про відсутність розподілу природного газу до багатоквартирного будинку за адресою: м.Полтава, вул. Латишева,3 кв.52, кв.53, кв.56, кв.57, кв.60, кв.61, кв.64, кв.65, кв.68, кв.69.

Продовження

Введений режим карантину!

Вибрана публікація

З метою убезпечення споживачів та працівників товариства, абонвідділи АТ “Полтавагаз” будуть обслуговувати населення дистанційно — у телефонному режимі.

Продовження

АТ “ПОЛТАВАГАЗ” СПОДІВАЄТЬСЯ НА НАЛАГОДЖЕННЯ СПІВПРАЦІ З КП “Декоративні культури”

У четвер, 30 січня, близько 9-ої ранку до аварійно-диспетчерської служби АТ “Полтавагаз” надійшла заявка від перехожого про відсутність горіння Вічного вогню біля підніжжя Меморіального комплексу Солдатської Слави, що на вулиці Європейській у м. Полтаві.

Виїхавши на місце та провівши обстеження газового пальника, аварійна бригада АТ «Полтавагаз» виявила несправність й тимчасово припинила газопостачання на об’єкт. Про це офіційним листом було повідомлено балансоутримувача — КП “Декоративні культури”.

Продовження

АТ “ПОЛТАВАГАЗ” відновило газопостачання до Вічного вогню за власний кошт

Останнім часом в інтернет-ресурсах активно поширюється тема щодо відсутності Вічного вогню у Меморіальному комплексі героям-авіаторам, що в авіамістечку обласного центру. На жаль, журналісти, не вивчивши досконало питання, зробивши хибні висновки, своїми судженнями дезінформували жителів міста.

Продовження