АТ “ПОЛТАВАГАЗ” СПОДІВАЄТЬСЯ НА НАЛАГОДЖЕННЯ СПІВПРАЦІ З КП “Декоративні культури”

У четвер, 30 січня, близько 9-ої ранку до аварійно-диспетчерської служби АТ “Полтавагаз” надійшла заявка від перехожого про відсутність горіння Вічного вогню біля підніжжя Меморіального комплексу Солдатської Слави, що на вулиці Європейській у м. Полтаві.

Виїхавши на місце та провівши обстеження газового пальника, аварійна бригада АТ «Полтавагаз» виявила несправність й тимчасово припинила газопостачання на об’єкт. Про це офіційним листом було повідомлено балансоутримувача — КП “Декоративні культури”.

Продовження

АТ “ПОЛТАВАГАЗ” відновило газопостачання до Вічного вогню за власний кошт

Останнім часом в інтернет-ресурсах активно поширюється тема щодо відсутності Вічного вогню у Меморіальному комплексі героям-авіаторам, що в авіамістечку обласного центру. На жаль, журналісти, не вивчивши досконало питання, зробивши хибні висновки, своїми судженнями дезінформували жителів міста.

Продовження

Шановні наші клієнти, колеги, партнери! Сердечно вітаємо вас з прийдешніми Новорічно-Різдвяними святами

2019 рік був насичений різноманітними подіями, напруженою працею, новим досвідом та здобутками. Однак скоро він відійде в історію, залишившись добрим спомином у серцях кожного з нас та поступившись місцем новому, 2020-му року.
Нехай рік новий подарує вам міцне здоров’я, удачу, сімейне благополуччя та достаток. Щоб поруч завжди були близькі та друзі, а кожен день сповнювався приємними враженнями та позитивними емоціями.
Нехай світле Різдво Христове принесе впевненість у вічних істинах та власних силах, яскравою зіркою засяє у ваших домівках і наповнить серця духовною радістю, непохитною вірою у добро, благословить миром і любов`ю!
Дякуємо кожному за співпрацю і довіру до компанії «Полтавагаз»! Зичимо добра та всіх земних благ!
Щасливого Нового року і веселого Різдва!
З теплом та шаною до кожної оселі —
Голова правління АТ «Полтавагаз” Ростислав Гринчак

Відбулися навчання за участю аварійно-диспетчерської служби

На підприємстві АТ «Полтавагаз» цілодобово працює аварійно-диспетчерська служба «104», що оперативно локалізує та ліквідує аварійні ситуації в зоні діяльності м. Полтави та Полтавського району. Так, у 2018 році служба відреагувала на близько 7 тисяч викликів. Нині працює три аварійних бригади. Для підтримання високого рівня кваліфікації працівників служби двічі на рік проводять спеціальні об’єктові навчання і тренування з питань цивільного захисту – згідно з Планом локалізації та ліквідації аварійних ситуацій, відповідно до складених графіків та заздалегідь узгоджених з іншими службами міста.

Продовження