АТ “Полтавагаз” у своїй дільності використовує новітні технології

Науково-технічний прогрес не стоїть на місці. Навпаки, він рухається шаленими темпами, охоплюючи при цьому всі сфери людського життя, всі галузі народного господарювання.

В сучасних умовах розвиток будь-якого підприємства неможливий без упровадження інноваційної політики, застосування технічних новинок, модернізації устаткування та обладнання. Не є винятком у цьому і АТ “Полтавагаз”, яке, рухаючись в ногу з часом, успішно використовує у своїй діяльності новітні технології.

Продовження

Повідомлення!

У ніч на 14 січня 2020 року до аварійної служби Новосанжарської ДЕГС надійшло повідомлення від працівника швидкої допомоги про ймовірний витік природного газу в житловому будинку в селі Руденківка. Медики прибули на виклик до його власниці – 72-річної жінки, яка, за їхнім припущенням, отруїлася газом. Але яким саме — природним чи чадним — вони не зазначили.

За інформацією управління цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації, постраждалій було надано першу медичну допомогу, однак від госпіталізації вона відмовилася. Щоправда, не зрозуміло, яким чином фахівці екстреної медичної допомоги, без проведення  відповідних лабораторних обстежень, на місці встановили діагноз потерпілої як “отруєння чи то чадним, чи то природним газом”. Насторожує і те, що після таких висновків, незважаючи на погане самопочуття людини, вони не наполягли на  її ушпиталенні.

Продовження

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Полтавагаз», код ЄДРПОУ 03351912, яке знаходиться за адресою: 36000, м. Полтава, вул. Володимира Козака, 2-А, (надалі – АТ «Оператор газорозподільної системи «Полтавагаз»), оголошує конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємства, що становить суспільний інтерес. Продовження