У «ПОЛТАВАГАЗІ» ВІДБУЛИСЯ ВІДКРИТІ СЛУХАННЯ ЩОДО ПРОПОЗИЦІЙ ДО ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ

У   ПАТ «Полтавагаз» провели  відкриті слухання    Проекту Плану розвитку газорозподільчої системи товариства на 2019-2028 роки .

 

Згідно Постанови НКРЕКП № 866 від 30.06.17 р., ПАТ «Полтавагаз» провело відкриті слухання Проекту Плану розвитку газорозподільчої системи товариства на 2019-2028 роки, зокрема заходи на 2019 рік. Проект був заздалегідь оприлюднений на сайті товариства.

В обговоренні   взяли участь заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олег Пругло, представники товариства, профспілки, громадськості та засобів масової інформації. Продовження

Вночі викрадено понад 500 м металевих газових труб, що є державною власністю

Заміна підвідного газопроводу високого тиску до ШРП в с.Лісне Кобеляцького району Полтавської області перетворилась на справжню кримінальну історію, в якій, ймовірно, задіяні правоохоронці. Останні спочатку блокували відповідну роботу «Полтавагазу», а потім просто дозволили невідомим вкрасти демонтовані труби.

 

Близько 2 км газопроводу високого тиску в Кобеляцькому районі мають бути замінені у зв’язку із аварійним станом. Така діяльність передбачена договірними відносинами між ПАТ «Полтавагаз» та Міністерством енергетики та вугільної промисловості України (договір «Про надання на праві господарського відання державного майна, яке використовується для забезпечення розподілу природного газу, не підлягає приватизації, обліковується на балансі господарського товариства із газопостачання та газифікації і не може бути відокремлене від його основного виробництва»). Продовження