Основне питання – підготовка до опалювального періоду, — «Полтавагаз»

Всі без виключення служби «Полтавагазу» готуються до старту нового опалювального сезону. Хід виконання необхідних робіт, а також проблемні питання обговорили на технічній нараді.

Основним питанням порядку денного стала підготовка найбільшого газорозподільчого підприємства Полтавщини до осінньо-зимового періоду 2017-2018.

– Зважаючи на прогнози, підстав для затримки старту опалювального сезону немає, – говорить головний інженер «Полтавагазу» Олександр Чухрай. – Всі райони без виключення зобов’язані у визначені термін довиконати необхідні роботи. Продовження

У «Полтавагазі» відзначили кращих працівників

Працівники ПАТ «Полтавагаз» відзначають професійне свято та 60-річчя підприємства. З цієї нагоди в товаристві відбулися урочистості. На заході зазначили основні показники роботи та нагородили найкращих працівників.

 

У святкуванні за участю працівників підприємства взяв участь заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

– Ваша робота важлива, – відзначає посадовець. – Бажаю вам не зупинятися і надалі модернізуватися та бути потужним підприємством.

Саме 60 років тому в Полтаві відбулася перша подача газу. Нині ж мережі підприємства налічують 20,4 тис. км. До постачання блакитного палива підключені 387 тисяч споживачів, що становить 87% і є одним з найвищих показників в Україні.

У ПАТ «Полтавагаз» постійно оновлюють технології та обладнання. Зокрема, тут використовують сучасні прилади, що дозволяють оперативно ліквідовувати аварії на газопроводах.

Продовження

До 60-річчя ПАТ “Полтавагаз”

Вибрана публікація

Get the Flash Player to see this player. Продовження

Оголошення

Відкрите обговорення Проекту структури тарифу на послуги з розподілу природного газу на 2017 рік, відповідно до “Порядку проведення відкритого  обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”, затвердженого Постановою НКРЕКП №866 від 30.06.2017р, відбудеться 22,08.2017р. о 14.00 у залі засідань за адресою: м.Полтава, вул.Козака, 2а