ПАТ «Полтавагаз» звертається до політичних діячів та громадських активістів з проханням не вводити людей в оману і не закликати їх до протиправних дій!

            ПАТ «Полтавагаз», встановлюючи загальнобудинкові лічильники, не порушує, а виконує Закон України від 16.06.2011р. №3533-VІ «Про забезпечення комерційного обліку природного газу».

Згідно даного закону, користування газом із 1 січня 2018 року можливе лише за наявності лічильника. Таким чином запроваджується повний комерційний облік природного газу та здійснення контролю за використанням ресурсів, що нині є пріоритетними заходами галузі.

У 2015 році Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), підрахувала, що для забезпечення індивідуальними лічильниками населення, яке використовує газ у своїх квартирах виключно для приготування їжі, знадобиться більше 10 років і 4,6 мільярдів гривень, що, в свою чергу, призведе до підвищення ціни на газ і збільшення фінансового навантаження на громадян, а також не дозволить виконати вимоги Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу». Враховуючи це, НКРЕКП рекомендувала газорозподільним підприємствам (яким є і ПАТ «Полтавагаз») встановлювати цій категорії населення загальнобудинкові лічильники. Продовження

ДО УВАГИ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!

Вибрана публікація

Технічне обслуговування газового обладнання — законодавча вимога

і запорука Вашої безпеки!

Згідно вимог «Правил безпеки систем газопостачання», затверджених Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 15.05.2015 року №285, та Кодексу газорозподільних систем, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року №2494, зареєстрованого в Мін`юсті України 06.11.2015 року за №1379/27824,  умови для технічного обслуговування газових приладів забезпечуються власником (балансоутримувачем), а ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ ГАЗОВОГО ОБЛАДНАННЯ в квартирах/будинках побутових споживачів природного газу МАЄ ПРОВОДИТИСЯ ВИКЛЮЧНО ТИМ ПІДПРИЄМСТВОМ, ЯКЕ МАЄ ВІДПОВІДНІ ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ, і не рідше, ніж передбачено законодавством:

- раз на рік для опалювальних приладів та газових водонагрівачів,

- раз на три роки — для газової плити (поверхні).

Технічне обслуговування передбачає систему робіт по діагностуванню газопроводів та газового обладнання, що дає змогу утримувати їх у справному стані: контроль за технічним станом, перевірка на загазованість, виявлення місць витоку газу, очищення, змащення, регулювання та інші операції з утримання працездатності і справності системи газопостачання. Роботи виконуються на платній основі.

ПАТ «Полтавагаз» як підприємство, що має відповідні дозвільні документи, пропонує побутовим споживачам природного газу приєднатися до договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкової/внутрішньоквартирної системи газопостачання приватного житлового будинку/квартири). Пропозиція є публічною і, згідно ст. ст. 633, 641 ЦК України, її умови однакові для всіх споживачів. Продовження

Кол-центр ПАТ «Полтавагаз» – зручний спосіб оперативно отримати відповідь

За лютий 2017 року Кол-центр ПАТ «Полтавагаз» надав кваліфіковані консультації  понад 6 000 абонентів.

Єдиний багатоканальний безкоштовний телефонний номер 0-800-508-104 дає споживачам можливість оперативно отримати вичерпні роз`яснення на свої запитання, без необхідності кудись їхати, стояти в черзі, щось заповнювати. В сучасному стрімкому ритмі життя це є надзвичайно зручно.

Функціонування Кол-центру передбачає максимальне спрощення для абонентів природного газу процес і час отримання необхідної інформації. Саме тому оператори Кол-центру – спеціалісти, що працюють в ПАТ «Полтавагаз» вже не один рік, і добре розуміють специфіку роботи підприємства. Такий підхід до підбору персоналу дозволяє нам бути впевненими в тому, що кожен запитувач  буде почутий, його проблема – зрозумілою, а надана відповідь – компетентною і повною. Крім того, Кол-центр тісно співпрацює зі структурними підрозділами підприємства, а тому володіє всією актуальної інформацією, що може мати значення та інтерес для споживачів. Продовження

У Полтаві відкрито новий Центр обслуговування побутових споживачів природного газу

Відтепер заявку на планову перевірку або зняття газового лічильника полтавці зможуть робити саме тут — за адресою вул. Гагаріна, 1.

ПАТ «Полтавагаз» постійно працює над підвищенням рівня якості надання послуг своїм абонентам серед населення. Не останню роль у цьому відіграють відділення для обслуговування споживачів: зі зручним для клієнта місцезнаходженням, комфортними умовами перебування, компетентними працівниками.

З цією метою ПАТ «Полтавагаз» відкрив у Полтаві ще один Центр обслуговування абонентів для побутових споживачів.

Відтепер саме тут можна оформити заявку на проведення планової перевірки газового лічильника або ж його зняття.

В даному Центрі споживачі також матимуть змогу:

  • укласти договір на розподіл та постачання природного газу;
  • отримати інформацію про обсяги спожитого газу та стан розрахунків за газ;
  • отримати погодження на відключення газопостачання чи на пуск газу;
  • отримати інформацію про ціни і тарифи на газопостачання та інше. Продовження