АТ “Полтавагаз” інформує споживачів природного газу

З 1 січня 2021 року Постановою НКРЕКП №2460 від 16.12.2020р. “Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ “Полтавагаз” в зоні діяльності АТ “Полтавагаз” діє тариф на послуги розподілу природного газу 2,316 грн за 1 м3 на місяць з урахуванням ПДВ.

До відома споживачів

Згідно чинного законодавства призначення субсидіі на період з 1 травня 2020 року буде проведено автоматично, без звернення громадян, усім сім’ям, які її отримували в опалювальному сезоні 2019-2020 рр.

Враховуючи встановлення карантинних заходів, Кабінетом Міністрів України збільшено терміни наявної простроченої заборгованості (до трьох місяців), яка впливає на право призначення субсидії.

Продовження

Сплата за доставку газу – щомісяця, рівномірними платежами протягом року

Хоч опалювальний сезон 2019 – 2020 року завершився, споживачі природного газу продовжуватимуть сплачувати за послугу з його розподілу щомісяця, рівними частинами.

Система плати за принципом замовленої потужності діє впродовж усього календарного року. Таким чином зменшується фінансове навантаження на споживачів під час опалювального сезону. Тобто, незалежно від обсягів споживання газу протягом того чи іншого місяця, щомісячний платіж за доставку залишатиметься незмінним. Різнитиметься він лише у першому та другому півріччях, оскільки з 1 липня буде дещо збільшено тариф на доставку (з 1,14 грн за 1 м куб. (з ПДВ) у першому півріччі 2020 року до 1,43 грн за м куб. (з ПДВ) у другому півріччі 2020 року, відповідно до Постанови НКРЕКП №3037 від 24.12.2019 року).

Продовження

Шановні друзі! Вітаємо вас зі світлим святом Воскресіння Христового !

Бажаємо вам Божого благословення у всіх добрих справах і починаннях, міцної віри і безмежної любові! Нехай у ваших родинах панує злагода, добробут і щастя. Хай частинка тієї радості, яку несе кожному з нас це свято, залишиться з нами на весь рік і підтримує у важку годину! Міцного здоров’ я і миру нам усім!
Будьте здорові та щасливі!
З повагою, АТ «Полтавагаз»