На сьогодні АТ «Полтавагаз» обслуговує 664 ГРП та 2008 ШРП

Вибрана публікація

Перш ніж потрапити до наших домівок, газ прямує газопроводами під різним тиском: високим, середнім та низьким. До споживачів він надходить під низьким тиском, бо саме на це розраховане газове обладнання в оселях. Знижують тиск до побутового рівня та підтримують його в заданих параметрах ГРП та ШРП.

ГРП (газорегулюючий пункт) і ШРП (газорегулюючий пункт шафового типу) – одні з найважливіших складових газорозподільної системи. Вони включають в себе цілий комплекс технологічного обладнання, призначеного для:

– редукування тиску газу в системах газопостачання, що подається від газорозподільних станцій до помешкань споживачів;

Продовження

АТ «Полтавагаз» застерігає споживачів від самостійної реконструкції розподільної системи газу та газових приладів у своїх помешканнях

Вибрана публікація

Експлуатація газового обладнання, встановленого без належно оформленої документації та безпосередньої участі фахівців, які мають ліцензію на відповідну діяльність та дозвіл на роботи підвищеної небезпеки, забороняється. Відповідно до Розділу V, глави 5, пункту 5.7 Правил безпеки систем газопостачання, у разі самовільного підключення газових приладів і пристроїв та невідповідності системи газопостачання проектній і виконавчо-технічній документації, Оператор ГРМ зобов’язаний припинити розподіл природного газу до будинку споживача.

Навіть якщо ви хочете замінити газове обладнання в оселі на аналогічне, і при цьому його потужність та місце розташування не змінюються, не намагайтеся робити це самотужки. Попередньо обов’язково зверніться до газового господарства.

Продовження

Про перевірку димових каналів та вентиляції

Вибрана публікація

Справність димових та вентиляційних каналів (ДВК) надзвичайно важлива для споживачів газу. Відсутність контролю за технічним станом ДВК, а в результаті – порушення тяги та загазованість приміщень – значно збільшує ризик виникнення аварійних ситуацій та нещасних випадків: вибухів, пожеж і отруєнь чадним газом.

Особливо пильними треба бути користувачам газових приладів з відводом продуктів згорання в димоходи – газових котлів та водонагрівачів.

Правила безпеки систем газопостачання (розділ V, глава 5, пункт 5.10) зобов’язуютьвласників (балансоутримувачів та/або орендарів) будинків проводити обов’язкову періодичну перевірку димових та вентиляційних каналів, оголовків димоходів та, за потреби, своєчасно їх ремонтувати.

Продовження

Відтепер кол-центр працює для вас у новому режимі!

Вибрана публікація

Оновлений графік роботи: щоденно з 8:00 до 21:00.

Нагадуємо, АТ “Полтавагаз” НЕ газопостачальна компанія, а отже НЕ надає жодної інформації щодо ціноутворення та інших питань, що стосуються газу як товару!

Фахівці кол-центру надають широкий спектр консультацій з питань РОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ:

– діючих тарифів та індивідуальних розрахунків послуги;

– аварійних вимкнень;

– порядку встановлення, ремонту, заміни приладів обліку і проведення планово-технічного обслуговування газового обладнання;

– проектування, видачі технічних умов, підключення, укладання і переукладання договорів на розподіл природного газу;

– повірки лічильників;

Продовження