ПАТ «Полтавагаз» нагадує правила безпечного використання газу у побуті

Вибрана публікація

Майже в кожній квартирі чи будинку встановлені газові плити, водонагрівачі, опалювальні печі чи котли. Щоб газ приносив  лише радість і тепло, всі члени родини повинні знати і суворо дотримуватися правил безпечного користування газом. Перед початком опалювального періоду  ПАТ «Полтавагаз» нагадує споживачам правила безпечного використання газу у побуті.

Необхідно пам’ятати декілька простих правил:

  • не дозволяйте користуватися газом дітям дошкільного віку;
  • переконайтесь у відсутності запаху газу і тільки тоді запалюйте газ;
  • Продовження

Найпоширеніші запитання до ПАТ «Полтавагаз»:

1.Чи може споживач самостійно відключати плиту від газу?

Щоб відʼєднати будь-який газовий прилад від мережі газопостачання необхідно викликати майстра ПАТ «Полтавагаз». Категорично заборонено виконувати такі дії самостійно.

Для подання заявки на відключення плити від газопостачання звертайтесь за адресою: м.Полтава, вул. Олеся Гончара,2. Довідки телефоном: (0532) 56-97-77.

 

2. Куди звертатися, щоб замінили газовий кран?

Для заміни газового крану звертайтеся із заявою у виробничі служби ПАТ «Полтавагаз» за адресою: м.Полтава, вул. Олеся Гончара,2. Телефон для довідок: 56-97-77.
Продовження

Щодо відновлення газопостачання до будинку по вул. Небесної Сотні, 88

ПАТ «Полтавагаз» повідомляє: після усунення балансоутримувачем будинку проблем, пов’язаних з аварійним станом конструктивного елементу будівлі, Оператором ГРМ – з метою відновлення газопостачання – було проведено обстеження внутрішньобудинкової газорозподільної системи та газової мережі безпосередньо в квартирах.Під час проведення обстеження фахівцями ПАТ «Полтавагаз» виявлено низку суттєвих порушень і несанкціонованих втручань в газорозподільну систему будинку, які можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій і є прямою загрозою здоров’ю та життю мешканців.

Крім того,  переважна більшість мешканців взагалі відмовилася надати доступ до своїх помешкань, що унеможливлює проведення обстеження і відновлення газопостачання.

Зважаючи на вищезазначене, зазначаємо: газопостачання до будинку може бути відновлене лише за умови дотримання як споживачами, так і балансоутримувачем будинку Правил безпеки систем газопостачання, усунення порушень, а також вільного доступу фахівців ПАТ «Полтавагаз» до квартир.