ДО УВАГИ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!

Вибрана публікація

Технічне обслуговування газового обладнання — законодавча вимога

і запорука Вашої безпеки!

Згідно вимог «Правил безпеки систем газопостачання», затверджених Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 15.05.2015 року №285, та Кодексу газорозподільних систем, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року №2494, зареєстрованого в Мін`юсті України 06.11.2015 року за №1379/27824,  умови для технічного обслуговування газових приладів забезпечуються власником (балансоутримувачем), а ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ ГАЗОВОГО ОБЛАДНАННЯ в квартирах/будинках побутових споживачів природного газу МАЄ ПРОВОДИТИСЯ ВИКЛЮЧНО ТИМ ПІДПРИЄМСТВОМ, ЯКЕ МАЄ ВІДПОВІДНІ ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ, і не рідше, ніж передбачено законодавством:

- раз на рік для опалювальних приладів та газових водонагрівачів,

- раз на три роки — для газової плити (поверхні).

Технічне обслуговування передбачає систему робіт по діагностуванню газопроводів та газового обладнання, що дає змогу утримувати їх у справному стані: контроль за технічним станом, перевірка на загазованість, виявлення місць витоку газу, очищення, змащення, регулювання та інші операції з утримання працездатності і справності системи газопостачання. Роботи виконуються на платній основі.

ПАТ «Полтавагаз» як підприємство, що має відповідні дозвільні документи, пропонує побутовим споживачам природного газу приєднатися до договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкової/внутрішньоквартирної системи газопостачання приватного житлового будинку/квартири). Пропозиція є публічною і, згідно ст. ст. 633, 641 ЦК України, її умови однакові для всіх споживачів. Продовження

Кол-центр ПАТ «Полтавагаз» – зручний спосіб оперативно отримати відповідь

За лютий 2017 року Кол-центр ПАТ «Полтавагаз» надав кваліфіковані консультації  понад 6 000 абонентів.

Єдиний багатоканальний безкоштовний телефонний номер 0-800-508-104 дає споживачам можливість оперативно отримати вичерпні роз`яснення на свої запитання, без необхідності кудись їхати, стояти в черзі, щось заповнювати. В сучасному стрімкому ритмі життя це є надзвичайно зручно.

Функціонування Кол-центру передбачає максимальне спрощення для абонентів природного газу процес і час отримання необхідної інформації. Саме тому оператори Кол-центру – спеціалісти, що працюють в ПАТ «Полтавагаз» вже не один рік, і добре розуміють специфіку роботи підприємства. Такий підхід до підбору персоналу дозволяє нам бути впевненими в тому, що кожен запитувач  буде почутий, його проблема – зрозумілою, а надана відповідь – компетентною і повною. Крім того, Кол-центр тісно співпрацює зі структурними підрозділами підприємства, а тому володіє всією актуальної інформацією, що може мати значення та інтерес для споживачів. Продовження

Незаконний відбір природного газу карається законом!

Минулого тижня у Полтаві на вимогу правоохоронних органів було припинено газопостачання одній з найбільших у місті газових заправок «Екометан» по вулиці Симона Петлюри, 79, що спеціалізується на наданні послуг заправки легкових і вантажних автомобілів метаном.

 

Причиною такого рішення стала Ухвала Київського районного суду м. Полтави, передумовою – звернення ПАТ «Полтавагаз» до слідчих органів з підозрами про викрадення газу.

За інформацією, наданою прес-офіцером Київського відділення поліції №1 Головного управління Національного поліції в Полтавській області Володимиром Пасічко представникам засобів масової інформації, за зверненням ПАТ «Полтавагаз» було відкрито кримінальне провадження за статтею «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

Продовження

Увага! Небезпечний чадний газ!

У період холодів зростає не тільки кількість пожеж, але і кількість отруєнь чадним газом, які нерідко призводять до загибелі людей. 
Чому отруєння чадним газом є таким небезпечним?
Отруєння відбувається майже непомітно. Газ не має яскраво вираженого запаху, тому погіршення стану можна відчути лише при серйозних симптомах. Це не тільки сильний головний біль та блювання, – наслідком може стати й загальне погіршення самопочуття. Після проходження цієї стадії настає сон, а це період, під час якого можливості вижити без сторонньої допомоги практично не залишається. Смерть може наступити протягом півгодини після втрати свідомості. Продовження