ДО УВАГИ НОВИХ СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ ТА ТИХ, ХТО ТРИВАЛИЙ ЧАС ГАЗОМ НЕ КОРИСТУЄТЬСЯ

Вибрана публікація


7 березня 2020 року набрала чинності постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яка передбачає мінімальну плату за розподіл природного газу для певних категорій споживачів.
Нововведення стосується нових споживачів та/або домогосподарств, що мають період споживання природного газу менший ніж дев’ять місяців, а також домогосподарств, які тривалий час не користувалися газом, в тому числі яким припинено розподіл газу, але вони не від’єднані від системи газопостачання.
Згідно з постановою НКРЕКП № 580 від 6 березня 2020 року, для нового споживача та/або його об’єкта, що має фактичний період споживання природного газу менший ніж дев’ять місяців (крім об’єктів споживачів, що не є побутовими), або за умови відсутності споживання природного газу споживачем та/або його об’єктом протягом усього попереднього газового року річна замовлена потужність споживача (його об’єкта) визначається Оператором ГРМ на рівні:
39 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;
126 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;
314 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення, або об’єкта споживача, що не є побутовим.
Розмір мінімального щомісячного платежу (грн/міс.) можна розрахувати за формулою:
для домогосподарства з газовою плитою: мin = 39 м³ ∗ тариф на доставку/12 місяців;
для домогосподарства з газовою плитою та колонкою: мin = 126 м³ ∗ тариф на доставку/12 місяців;
для домогосподарства, де природний газ використовується комплексно: мin = 314 м³ ∗ тариф на доставку/12 місяців.
Нагадуємо, що тариф на розподіл (доставку) природного газу для АТ «Полтавагаз» встановлено у розмірі 1,14 грн за 1 м куб. за місяць (з ПДВ) у першому півріччі та 1,43 грн за 1 м куб. за місяць (з ПДВ) у другому півріччі 2020 року.
Оновлені рахунки споживачі отримають у квітні.
За січень, лютий та березень таким споживачам буде здійснено перерахунок. Для цього не потрібно писати окремих заяв чи звертатися до Кол-центру.

Продовження

Введений режим карантину!

Вибрана публікація

З метою убезпечення споживачів та працівників товариства, абонвідділи АТ “Полтавагаз” будуть обслуговувати населення дистанційно — у телефонному режимі.

Продовження

ЧЕРГОВА НЕЗАКОННА ВРІЗКА ВИЯВЛЕНА У КОТЕЛЕВСЬКОМУ РАЙОНІ

Вибрана публікація

Перевіряючи технічний стан газопроводів та обладнання газових мереж, з початку 2020 року фахівці газової служби досить часто виявляють, завдяки використанню надсучасних, високоточних ультразвукових та лазерних приладів, не лише витоки газу на газогонах у споживачів, а й несанкціоновані втручання у роботу газотранспортних систем.

25 лютого, під час такої перевірки працівники АТ “Полтавагаз” виявили витік газу в одному з будинків села Рублівка Котелевського району. Аварійна бригада обстежила прилеглу територію та будівлю й встановила причину. Витік стався унаслідок самовільного втручання власниками у газову мережу з метою крадіжки блакитного палива. В даному випадку була вбудована перемичка на вхідний та вихідний патрубки перед лічильником, внаслідок чого споживання газу йшло поза лічильником.

Продовження

Що таке унікальний код?

Вибрана публікація

У кожного споживача є власний унікальний код. Він складається з особового рахунку (такого ж за яким сплачуєте за спожитий природний газ), а також коду району, до якого належить споживач.

Продовження