До уваги споживачів.

Вибрана публікація

Чимало питань надходить щодо сплати за газорозподіл від споживачів, які використовують газ тільки для приготування їжі та у квартирах яких ВІДСУТНІЙ ЛІЧИЛЬНИК.

Саме тому інформуємо, розрахунок відбувається за тією ж системою, що й для споживачів з лічильниками: загальна сума кубометрів газу на газовий рік (01.10.2018 – 30.09.2019) ділиться на 12 та множиться на тариф для першого (1,14 грн.), або другого півріччя (1,43 грн.).

Загальну кількість кубометрів можна прорахувати за нормою споживання газу на одну особу, вона становить – 3,28 м3 на місяць. Таке саме значення використовуємо для газового періоду (01.10.2018 – 30.09.2019) за яким розраховуємо суму газорозподілу на 2020 рік. Продовження

АТ “ПОЛТАВАГАЗ” СПОДІВАЄТЬСЯ НА НАЛАГОДЖЕННЯ СПІВПРАЦІ З КП “Декоративні культури”

У четвер, 30 січня, близько 9-ої ранку до аварійно-диспетчерської служби АТ “Полтавагаз” надійшла заявка від перехожого про відсутність горіння Вічного вогню біля підніжжя Меморіального комплексу Солдатської Слави, що на вулиці Європейській у м. Полтаві.

Виїхавши на місце та провівши обстеження газового пальника, аварійна бригада АТ «Полтавагаз» виявила несправність й тимчасово припинила газопостачання на об’єкт. Про це офіційним листом було повідомлено балансоутримувача — КП “Декоративні культури”.

Продовження

АТ “ПОЛТАВАГАЗ” відновило газопостачання до Вічного вогню за власний кошт

Останнім часом в інтернет-ресурсах активно поширюється тема щодо відсутності Вічного вогню у Меморіальному комплексі героям-авіаторам, що в авіамістечку обласного центру. На жаль, журналісти, не вивчивши досконало питання, зробивши хибні висновки, своїми судженнями дезінформували жителів міста.

Продовження