Не забудьте вчасно передати показники!

Вибрана публікація

Нагадуємо, що вже час передавати показники газового лічильника.

Цей обов’язок кожен споживач має виконувати щомісяця з 1 по 5 число.

Зробити це можна цілодобово, зі зручного для Вас місця за допомогою онлайн-сервісів компанії:
– через сайт АТ «Полтавагаз»;
– через особистий кабінет;
– через чат-бот у Viber (деталі за посиланям: http://poltavagaz.com.ua/?p=9419);
– за номером Кол-центру АТ «Полтавагаз» (безкоштовно): 0800 508 104, скориставшись голосовим меню (попередньо обрати управління газового господарства та свій район) ;
– за допомогою автовідповідача (безкоштовно): 0800 501 507;
– за допомогою смс-повідомлення: 067 627 56 37 (у такому форматі: *код бази (району)*номер особового рахунку*показник#).

Також не забувайте, що за послугу з розподілу природного газу слід платити до 20 числа за поточний місяць.

Мінімальна річна замовлена потужність у 2021 році

Вибрана публікація

Відповідно до п. 2 глави 6 розділу VI Кодексу газорозподільних систем, з 1 січня 2021 року річна замовлена потужність об’єкта (об’єктів) споживача на розрахунковий календарний рік визначається Оператором ГРМ виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об’єктом за газовий рік, що передував розрахунковому календарному року, який визначається відповідно до вимог цього Кодексу, але не може бути меншою за:

39 куб.м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;

126 куб.м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;

314 куб.м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення, або об’єкта споживача, що не є побутовим.

Продовження

Тариф на послуги розподілу природного газу у 2021 році

Вибрана публікація

16 грудня 2020 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердила постанову №2460 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ «Полтавагаз»»:

Згідно з даною постановою, тариф на послугу розподілу природного газу для АТ «Полтавагаз» з 1 січня 2021 року становитиме 2,316 грн. за 1 м3 (з ПДВ).

З 1 січня 2020 року відбувся перехід на тарифікацію послуг розподілу природного газу за системою замовленої потужності. Тобто обсяг річної замовленої потужності та, відповідно, індивідуальний розрахунок вартості послуги з розподілу природного газу для кожного побутового споживача у 2021 році буде формуватися залежно від обсягу спожитого ним газу за попередній газовий рік (період з 1 жовтня 2019 року по 30 вересня 2020 року).

Продовження

До уваги споживачів природного газу Котелевського району!

Вибрана публікація

У зв’язку з виконанням робіт по врізці підвідного газопроводу до с. Карабазівка в підвідний газопровід до с. Лихачівка 18 грудня 2020 року з 9.00 до 12.00 буде припинено розподіл природного газу споживачам с. Лихачівка.

З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Відновлення газопостачання здійснюватиметься після закінчення ремонтних робіт та за умови присутності споживачів або їхніх представників (повнолітніх членів сім’ї), відсутності порушень Правил безпеки систем газопостачання й надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв.

Продовження