Газифікація населених пунктів продовжується

Заможне і комфортне життя кожного українця, створення належних побутових умов для проживання в сільській місцевості, в частині газифікації населених пунктів є пріоритетним напрямком роботи«ПАТ «Полтавагаз»
12 липня 2013 року увійде в історію Сокілки Правобережної як день,коли здійснилася мрія жителів села – до їх населеного пункту надійшов газ.
А починалося все два роки тому зі створення в селі кооперативу, до якого записалася 31 особа. Завдяки розумінню та професійним діям трудового колективу ПАТ «Полтавагаз», його структурного підрозділу Кобеляцького управління з експлуатації газового господарства мрія багатьох сельчан стала дійсністю.   Співпраця дала позитивний результат: газ, нарешті прийшов на правий берег Ворскли – у Сокілку.
На свято блакитного вогника завітали голова правління ПАТ “Полтавага” Ростислав Гринчак, голова райдержадміністрації Анатолій Таранушич, голова районної ради Юрій Тагадюк, керівник Кобеяцького управління з експлуатації газового господарства Петро Маник, інші посадові особи. Жителі села раділи і події, і поважним гостям, дякували всім за допомогу й підтримку в справі газифікації свого населеного пункту.
Подякою Кобеляцької районної державної адміністрації був нагороджений електрозварювальник Кобеляцького УЕГГ Олег Батюк.
Настрій сокілчан висловила вжителька  Людмила Норейко:
– Спасибі всім, хто брав участь у будівництві газопроводу, і районній владі, і представникам газового господарства, що підтримали нас у бажанні жити в комфортніших умовах, ніж були до цього.
Її доповнив Володимир Максименко, чий онук підпалив блакитний вогник у селі:
– Хоч і витратив на це немало коштів, проте, думаю, що років за два витрати окупляться, адже опалювати дім природним газом економніше. А про зручності – нічого і говорити: порівнювати газ із вугіллям просто неможливо.
Пісенні вітання на святі прозвучали від учасників художньої самодіяльності РЦКД Наталі Слісаренко, Інни Коляндри, Наталії Дейнеки.

Коментарі не дозволені.