Працюємо задля безпеки життя і здоров’я споживачів

За період з 1 січня  по 1 лютого  2015 року, до аварійної служби ПАТ “Полтавагаз” надійшло 670 заявок з  різних питань , зокрема, ремонту газового устаткування в квартирах, ліквідації витоків газу на місцях приєднання газових приладів до внутрішньої та зовнішньої  мережі.

Отримані  заявки оперативно відпрацьовані працівниками ПАТ “Полтавагаз”. Нещасних випадків та надзвичайних ситуацій не сталося.

За минулий місяць мешканцям обласного центру і Полтавського району  згідно програми оснащення житлового фонду  вузлами комерційного обліку,  встановлено 1050 лічильників газу.

Службою експлуатації внутрішньобудинкових газових мереж   виконані пускові роботи 119 абонентам та  158 заявочних ремонтів газових приладів.

Проведено профілактично-технічне обстеження  газового обладнання у 4452 абонентів. Виконано обстеження фасадних газопроводів на 11 житлових багатоквартирних будинках, при цьому усунені витоки газу на  50 різьбових з’єднаннях, відремонтовано 219 кранів  , обмежено газопостачання шляхом опломбування газових приладів 672 абонентів за порушення Правил техніки безпеки.

Коментарі не дозволені.