У ПАТ «ПОЛТАВАГАЗ» НАГАДУЮТЬ ПРО ВЧАСНУ ПЕРЕДАЧУ ПОКАЗАНЬ ЛІЧИЛЬНИКА

Шановні  споживачі природного газу !

Нагадуємо, що згідно чинного законодавства Вам необхідно щомісяця станом на 01 число  знімати фактичні показання лічильника газу та протягом п’яти календарних днів (до 05 числа включно) надавати їх  в  ПАТ «Полтавагаз» у зручний для Вас спосіб:

1) через особистий кабінет на сайті ПАТ «Полтавагаз» http://poltavagaz.com.ua/cabinet/;

2)   безкоштовно за  телефоном: 0800501507, на номери телефонів служби обліку: 54-60-43, 56-04-66, 56-97-77, 57-29-95 (для м. Полтави та Полтавського р-ну) чи багатоканальним телефоном у тональному режимі: 62-53-15;

3) шляхом зазначення показань у сплаченому рахунку (квитанції абонентської книжки);

4) за допомогою СМС-повідомлення на номер +380676275637 у форматі вказаному на сайті: http://poltavagaz.com.ua/;

5)  на електронну адресу через веб-ресурс: http://poltavagaz.com.ua/ 

У разі неотримання до 06 числа місяця, що настає за розрахунковим, показань лічильника та за умови, що лічильник газу не оснащений засобами дистанційної передачі даних, фактичний об’єм розподілу та споживання природного газу по Споживачу за розрахунковий період визначається спеціалістами товариства на рівні планового місячного об’єму споживання на відповідний період, що розраховується, виходячи з групи споживання Споживача та його середньорічного об’єму споживання природного газу за останні три роки.

Якщо за підсумками наступного місяця Споживач своєчасно надасть показання лічильника газу, формування об’єму розподілу та споживання природного газу за період зазначеного місяця здійснюється з урахуванням наданих показань.

Газорозподільна організація має право здійснювати контрольні зняття показань лічильника природного газу Споживача.

Тож, шановні споживачі, наголошуємо –   фіксувати показання    необхідно щомісяця, станом на 1 число, а передавати протягом пяти  днів.  Пам’ятайте! Ваша організованість у питанні вчасної передачі фактичних показань лічильника газу і своєчасної оплати – стовідсоткова гарантія коректного обліку спожитого природного газу та економії часу!

Коментарі не дозволені.