ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ ЦІЛОДОБОВО ДБАЄ АВАРІЙНО-ДИСПЕТЧЕРСЬКА СЛУЖБА ПАТ “ПОЛТАВАГАЗ”

Для локалізації і ліквідації аварійних ситуацій без вихідних і святкових днів у ПАТ «Полтавагаз» працює  аварійно - диспетчерська служба (АДС) .

Диспетчери АДС в цілодобовому режимі чергують на головному диспетчерському пункті, проводять моніторинг з управліннями магістральних газопроводів щодо підтримання номінального тиску газу на виході з кожної газорозподільної станції,  оперативно реагують на виклики, пов’язані із можливим витоком газу.

Найчастіше проблеми при користуванні природним газом у побуті виникають через його витік при самовільному встановленні чи заміні газового обладнання та при недотриманні вимог безпеки під час використання газових приладів, а також через несправні димові та вентиляційні канали.

Так, днями на пульт диспетчерського пункту  за номером 104 надійшов телефонний дзвінок з повідомленням від жителів    м. Полтава, вул. Європейської, 110  щодо відчуття  запаху газу в одній з квартир. Чергова аварійна бригада терміново виїхали на місце виклику. Обстеживши підвідні газопроводи, спеціалісти виявили витоки газу в 3-му під’їзді в  одній із квартир. Оскільки квартира виявилася закритою, газовикам  довелося перекривати газ на  двірному вводі будинку.

Лише наступного дня вдалося ліквідувати витік газу після того як  господарка допустила бригаду ПАТ «Полтавагаз» до  аварійної квартири. Чергова зміна у складі старшого майстра зміни Кормішина О.Г., слюсарів Кузьміна В.В., Железняк І.О.,   та водія Кочайло Р. після ліквідації небезпечної ситуації успішно провели пуск газу до осель жителів відключеного під’їзду.

Загалом за жовтень спеціалістами АДС було ліквідовано більше 600  аварійних ситуацій.

За добу диспетчер отримує   від 30 до 50 заявок   від споживачів, на які виїжджає   бригада майстрів. – констатує  Олександр Кормішин.  Були випадки коли на пульт приходило і по 160 звернень громадян.  Бригади, як і диспетчери, працюють цілодобово  у три зміни для того, щоб споживач відчував себе у безпеці і, за потреби, отримав своєчасну та кваліфіковану допомогу від спеціалістів.  Зв’язок з аварійно-диспетчерською службою ПАТ «Полтавагаз», підтримується цілодобово за   телефоном: 104 (з мобільного безкоштовно). Аварійні заявки виконуються безкоштовно.

Коментарі не дозволені.