ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ Є ЗАПОРУКОЮ ЯКІСНОГО ТА СТАБІЛЬНОГО ГАЗОПОСТАЧАННЯ ДО ОСЕЛЬ ПОЛТАВЦІВ

 

Вже неодноразово у ПАТ «Полтавагаз» наголошували, аби споживачі багатоквартирних будинків могли отримувати якісні газові послуги, кооперативи, ОСББ, ЖЕУ мають своєчасно укладати договори на експлуатацію складових газорозподільної системи (що є їх власністю) з ПАТ «Полтавагаз». Тільки після настання договірних відносин “Полтавагаз” може забезпечувати заходи безаварійної експлуатації газорозподільних систем. Відрадно, що певна кількість балансоутримувачів будинків вирішили не нехтувати законодавчими вимогами.

Так, нещодавно по провулку Великому у Полтаві мешканці  підписали із підприємством необхідний договір. Того ж дня

до них приїхала бригада газовиків. Фахівці провели технічне обслуговування фасадного газопроводу, перевірили на щільність газову мережу та відновили газопостачання до будинку в повному обсязі.

За словами заступника голови з інвестиційної діяльності – керівника виробничих служб м.Полтави і Полтавського району Олександра Качали:

«До моменту укладання договорів між сторонами, ми не маємо юридичного права виконувати будь-які роботи, адже ми не є власниками будинкових газових мереж. При виникненні договірних відносин між споживачем та газорозподільчим підприємством і згідно Акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін газовики здійснюють комплекс робіт, яким передбачені поточний або капітальний ремонт газових мереж, змащення і заміна кранів, планово – технічне обслуговування обладнання, ліквідація та попередження аварійних ситуацій. Для виконання таких завдань ПАТ «Полтавагаз» у своєму складі має аварійно-диспетчерські служби, інші виробничі підрозділи та кваліфікований персонал, необхідні для належної експлуатації газорозподільних систем. «Полтавагаз» забезпечує телефонний зв’язок екстреного виклику, має відповідні приміщення, транспортні засоби, обладнання та матеріали, що необхідні для належної експлуатації газорозподільних систем, як це і передбачено Кодексом ГРС, яким ми керуємося у своїй роботі. Принагідно , раджу керівникам кооперативів та об’єднань співвласників якомога швидше врегулювати договірні відносини з товариством та бути впевненими у сталому газопостачанні ».

Коментарі не дозволені.