Понад 31 тисячу телефонних дзвінків і 680 електронних звернень опрацьовано в Кол-центрі ПАТ «Полтавагаз» в поточному році

Щодня оператори Кол-центру ПАТ «Полтавагаз» відповідають на кількасот телефонних дзвінків наших абонентів, аби надати фахову відповідь чи консультацію. Лише у червні 2017 року таких звернень було 7 164, ще 93 запити надійшли на електронну адресу служби.

Загалом же за півроку фахівці надали роз’яснення в телефонному режимі у 31 350 випадках і відповіли на 680 електронних звернень.

Найбільша кількість звернень – щодо розрахунків за послуги газопостачання – 18629. Тут варто зазначити, що левова частка запитань традиційно стосується планових нарахувань і, відповідно, необхідності передавати показники лічильника. Чимало запитань було щодо технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж та обладнання (2288). 1739 звернень пов’язані із нештатними ситуаціями, 1487 абонентів отримали консультації щодо встановлення/зняття/повірки лічильника. Понад 1800 споживачів звернулись за роз’ясненнями щодо газифікації та монтажу газового обладнання.

Також операторами Кол-центру виконано понад 400 дзвінків зворотного зв’язку. Таким чином контролюється якість виконаних службою газифікації та монтажу газового обладнання ремонтних робіт.

Крім того, за звітній період 6037 показників лічильника були передані абонентами саме через Кол-центр. Понад 37 тисяч абонентів для передачі показників та здійснення контролю над своїми розрахунками за споживання газу користуються сервісом «Особистий кабінет».

Варто зауважити, що Кол-центр є важливим підрозділом ПАТ «Полтавагаз» не лише через свою основну функцію – надання інформації та роз’яснень абонентам. Щоденна аналітика звернень дає підприємству інформацію про те, які питання для споживачів природного газу сьогодні є найактуальнішими, на яких темах варто акцентувати увагу в роботі з інформування абонентів, а також дозволяє оперативно реагувати на їхні запити.

Коментарі не дозволені.