У «Полтавагазі» відзначили кращих працівників

Працівники ПАТ «Полтавагаз» відзначають професійне свято та 60-річчя підприємства. З цієї нагоди в товаристві відбулися урочистості. На заході зазначили основні показники роботи та нагородили найкращих працівників.

 

У святкуванні за участю працівників підприємства взяв участь заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

– Ваша робота важлива, – відзначає посадовець. – Бажаю вам не зупинятися і надалі модернізуватися та бути потужним підприємством.

Саме 60 років тому в Полтаві відбулася перша подача газу. Нині ж мережі підприємства налічують 20,4 тис. км. До постачання блакитного палива підключені 387 тисяч споживачів, що становить 87% і є одним з найвищих показників в Україні.

У ПАТ «Полтавагаз» постійно оновлюють технології та обладнання. Зокрема, тут використовують сучасні прилади, що дозволяють оперативно ліквідовувати аварії на газопроводах.

– Наша організація має «тримати марку» і йти в ногу з часом, – говорить начальник однієї з дільниць підприємства Володимир Дежнюк. – Ми є газорозподільним підприємством і працюємо безпосередньо зі споживачами і для них.

Підтверджують ці слова й інші працівники. Наприклад, слюсар Микола Прислопський, який працює на ПАТ «Полтавагаз» вже 13 років.

– Зараз маємо в розпорядженні значно краще обладнання та матеріали для ремонту, ніж тоді, коли я тільки-но прийшов на підприємство, – доповнює колег Микола Прислопський. – Та й взагалі, нині користуватися газовими мережами зручніше як нам, так і споживачам.

З нагоди 60-річчя найкращих працівників «Полтавагазу» нагородили відзнаками Полтавської ОДА, міської та районних рад, а також грамотами підприємства.

– Це моя перша відзнака, – говорить приймальниця замовлень служби експлуатації внутрішньобудинкових газових мереж та обладнання Юлія Буніна. – Мені приємно, що моя робота помітна і несе користь нашій компанії і нашим споживачам.

Вітає членів колективу і голова правління ПАТ «Полтавагаз» Ростислав Гринчак.

– Наше підприємство – це, перш за все, люди, – підкреслює пан Гринчак. – І я знаю, що всі вони – професіонали своєї справи. Тому для мене честь працювати в колективі найкращих газовиків області, а сьогодні – відзначати їхні досягнення.

Всього відзнаки різного рівня з нагоди професійного свята і 60-річчя підприємства отримали 148 працівників.

Прес-служба «Полтавагазу»

Коментарі не дозволені.