У «ПОЛТАВАГАЗІ» ВІДБУЛИСЯ ВІДКРИТІ СЛУХАННЯ ЩОДО ПРОПОЗИЦІЙ ДО ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ

У   ПАТ «Полтавагаз» провели  відкриті слухання    Проекту Плану розвитку газорозподільчої системи товариства на 2019-2028 роки .

 

Згідно Постанови НКРЕКП № 866 від 30.06.17 р., ПАТ «Полтавагаз» провело відкриті слухання Проекту Плану розвитку газорозподільчої системи товариства на 2019-2028 роки, зокрема заходи на 2019 рік. Проект був заздалегідь оприлюднений на сайті товариства.

В обговоренні   взяли участь заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олег Пругло, представники товариства, профспілки, громадськості та засобів масової інформації.

З переліком заходів, які включені до Інвестиційної програми на 2019 рік присутніх ознайомила начальник відділу капітального будівництва Ірина Гончарова.

Перший заступник голови правління-головний інженер Олександр Чухрай запропонував обговорити напрацьовані заходи та відмітив, що пропозиції    до оприлюдненого Плану на електронну адресу підприємства не надходили.

В ході обговорення заступник голови правління з обліку та економіки Сергій Мокрий зазначив важливість направлення коштів на вдосконалення обліку, в тому числі впровадження дистанційного зняття показників лічильників у побутових споживачів та необхідність забезпечення заміни засобів вимірювальної техніки  для таких абонентів.

Олег Пругло   запропонував передбачити можливість фінансування встановлення побутових лічильників газу населенню, що використовує газ тільки для приготування їжі та підтримати в цілому Проект  Плану розвитку.

Протокол проведення відкритого обговорення із зауваженнями   до Інвестиційної програми на 2019  рік буде направлено  до НКРЕКП на   затвердження.

 

Прес-служба

Коментарі не дозволені.