До уваги споживачів!

АТ «Полтавагаз» доводить до Вашого відому про відсутність розподілу природного газу до багатоквартирного будинку за адресою: м. Полтава, вул. Гетьмана 13/18, кв.48, кв.51, кв.54, кв.57, кв.60. Відповідно до заявки, яка надійшла в аварійно-диспетчерську службу від 21.08.2019 року було виявлено витік газу на фасадному газопроводі. З метою недопущення аварійної ситуації та загрози життю мешканців, керуючись вимогами пункту 5.7 розділу V Правил безпеки системи газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від № 285 від 15.05.2015 року зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 08.06.2015 року за 674/271 19, газопостачання (розподіл природного газу) по даному газопроводу було припинено шляхом встановлення інвентарної заглушки на об’єкті.

Про дану ситуацію листом від 21.08.2019 року № 20/7568 було повідомлено Виконавчий комітет Полтавської міської ради, Голову Київської районної ради у м. ГІолтава ради Синягівського С.О., Начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області

Салогуб В.А.

Для відновлення розподілу природного газу власникам (балансоутримувачам, орендарям) будинку необхідно: безумовно дотримуватись правил безпеки системи газопостачання. Усунути аварійну ситуацію (провести ремонтні роботи) та надати доступ до приміщень (квартир), де знаходяться газові мережі та прилади.

Відновлення газопостачання (розподілу природного газу) здійснюється Оператором ГРМ протягом двох робочих днів у містах та п’яти календарних днів у сільській місцевості за письмовим зверненням.

Коментарі не дозволені.