АТ “ПОЛТАВАГАЗ” СПОДІВАЄТЬСЯ НА НАЛАГОДЖЕННЯ СПІВПРАЦІ З КП “Декоративні культури”

У четвер, 30 січня, близько 9-ої ранку до аварійно-диспетчерської служби АТ “Полтавагаз” надійшла заявка від перехожого про відсутність горіння Вічного вогню біля підніжжя Меморіального комплексу Солдатської Слави, що на вулиці Європейській у м. Полтаві.

Виїхавши на місце та провівши обстеження газового пальника, аварійна бригада АТ «Полтавагаз» виявила несправність й тимчасово припинила газопостачання на об’єкт. Про це офіційним листом було повідомлено балансоутримувача — КП “Декоративні культури”.

          КП “Декоративні культури” лише через деякий час звернулося до АТ “Полтавагаз” з проханням провести необхідні технічні роботи та відновити газопостачання, незважаючи на відсутність в цього підприємства фінансових ресурсів на оплату послуг працівників газової служби з технічного обслуговування Вічного вогню. Враховуючи значущість пам’ятника для полтавців, його історико-культурну цінність, АТ “Полтавагаз” пішло на зустріч, за власний кошт усунувши несправність та відновивши газопостачання.

         Разом з тим, з метою забезпечення безперебійної та безаварійної роботи системи газопостачання Меморіального комплексу Солдатської Слави, АТ “Полтавагаз” наголошує, що балансоутримувачу цього об’єкта — КП “Декоративні культури” — необхідно дотримуватися Правил безпеки систем газопостачання, організувати відповідне технічне обслуговування та, врешті-решт, виділити кошти на підтримання в належному стані газового обладнання Вічного вогню. А міській раді, у свою чергу, контролювати виконання взятих на себе “Декоративними культурами” зобов’язань.

Коментарі не дозволені.