Чому нараховують за послугу розподілу природного газу, якщо газопостачання припинене (стоїть пломба)?

Відповідно до пункту 8 глави 6 розділу VІ Кодексу газорозподільних систем, припинення або обмеження розподілу (споживання) природного газу не звільняє споживача від зобов’язання оплати вартості послуг за договором розподілу природного газу, крім випадку розірвання договору.

У разі розірвання договору розподілу природного газу та від’єднання на межі балансової належності Оператор газорозподільних мереж коригує дані технічної потужності та вільної потужності для забезпечення нових приєднань (резерву потужності) на відповідній ГРП, згідно з вимогами розділу VII цього Кодексу.

В іншому випадку сплачувати за послугу доставки газу необхідно щомісячно, адже за кожною газифікованою оселею зарезервована потужність газових систем і Операторові ГРМ необхідно постійно нести витрати на їх обслуговування.

Пресслужба

Коментарі не дозволені.