До уваги споживачів!

Ми виходимо на новий рівень комунікації з громадськістю. Для тих, хто ще не встиг ознайомитися з нашою сторінкою у Фейсбук, хочемо надати посилання на неї, аби ви завжди були в курсі подій.

https://www.facebook.com/%D0%90%D0%A2-%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7-101395144598777/

Тут ви знайдете актуальну інформацію щодо діяльності товариства та роз’яснення з приводу питань, котрі на часі. Також в особистих повідомленнях працівники пресслужби нададуть консультацію у межах своєї компетенції, або підкажуть до кого звернутися з вашим питанням.

Ми нікому не відмовляємо у допомозі, у тім чекаємо взаєморозуміння. У пресслужбі живі люди. У повідомленнях та коментарях відповідають не боти, а розгляд кожного питання відбувається індивідуально. Саме тому відповідь не може бути миттєвою, адже ми хочемо дійсно допомогти та надати об’єктивну і детальну інформацію, а отже маємо її перевіряти у компетентних фахівців. Також будемо вдячні за коректне формулювання питань. Будь ласка, перечитуйте, що пишете. Ну і звісно ж пам’ятайте про взаємоввічливість. Коментарі та повідомлення з нецензурною лексикою будуть видалятися. Спілкування має бути на рівних та на рівні. На рівні людяної мови. Давайте не опускатися нижче цього.

Пресслужба АТ “Полтавагаз”

Коментарі не дозволені.