ЧЕРГОВА НЕЗАКОННА ВРІЗКА ВИЯВЛЕНА У КОТЕЛЕВСЬКОМУ РАЙОНІ

Перевіряючи технічний стан газопроводів та обладнання газових мереж, з початку 2020 року фахівці газової служби досить часто виявляють, завдяки використанню надсучасних, високоточних ультразвукових та лазерних приладів, не лише витоки газу на газогонах у споживачів, а й несанкціоновані втручання у роботу газотранспортних систем.

25 лютого, під час такої перевірки працівники АТ “Полтавагаз” виявили витік газу в одному з будинків села Рублівка Котелевського району. Аварійна бригада обстежила прилеглу територію та будівлю й встановила причину. Витік стався унаслідок самовільного втручання власниками у газову мережу з метою крадіжки блакитного палива. В даному випадку була вбудована перемичка на вхідний та вихідний патрубки перед лічильником, внаслідок чого споживання газу йшло поза лічильником.

З метою недопущення загазованості приміщення до небезпечної концентрації працівники товариства негайно припинили розподіл газу на цей об’єкт, зробили фото- та відеофіксацію порушень та склали відповідні акти. Далі крадії блакитного палива будуть спілкуватися з правоохоронними органами, до яких уже направлені матеріали. Відновлення газопостачання відбудеться лише після відшкодування збитків та приведення системи газопроводу до належного технічного стану.

Завдяки тому, що на озброєнні в АТ “Полтавагаз” є такі надсучасні витокошукачі. Ними аварійні бригади визначають розташування підземних комунікацій, дистанційно діагностують газогони на значних відстанях як під землею, так і ззовні, виявляють витоки та місця незаконного відбору блакитного палива, вимірюють концентрацію газу. Таке обладнання допомогло працівникам газової служби виявити десятки несанкціонованих врізок у систему газопостачання. Найближчим часом у планах товариства придбати ще два таких прилади задля можливості обстежень одночасно в різних районах.

c. Рублівка Котелевського р-ну

Ми постійно наголошуємо, що газ — це не іграшки. Кожен необдуманий вчинок по відношенню газових мереж тягне за собою величезний ризик у першу чергу для самих споживачів, а також для інших людей. Будь-яке втручання до герметичності системи і непрофесійне виконання технічних робіт можуть привести не просто до витоків газу, а й вибухів.
Шановні споживачі природного газу, споживайте відповідально та не наражайте себе та інших на небезпеку. І пам’ятайте, що дешевше користуватися блакитним паливом легально, аніж потім витрачати кошти та нерви за наслідки своїх дій. А ось правда завжди вийде на поверхню.

Віримо у вашу небайдужість, а тому задля негайної ліквідації таких ситуацій та попередження аварій, телефонуйте до Кол-центру АТ “Полтавагаз” за номером 0-800-508-104 або 104, або ж звертайтеся у приватні повідомлення сторінки у Фейсбук.

Пресслужба

Коментарі не дозволені.