Сплачуйте за доставку газу вчасно!

Останнім часом в інформаційному просторі розповсюджуються повідомлення про те, що на період карантину відтерміновується плата за комуналку.  Тобто зараз можна не платити за спожитий газ і його доставку,  за водопостачання і таке інше. Насправді ж Верховна Рада України внесла зміни до Закону «Про житлово-комунальні послуги», згідно з якими до 1 липня 2020 року споживачам не буде нараховуватися пеня за борги, якщо вони  під час карантину не зможуть вчасно оплатити рахунки.

Штрафні санкції за прострочення оплати за послуги з доставки газу АТ «Полтавагаз» справді не нараховуватиме. Разом з тим, газорозподільна компанія звертається до споживачів з проханням бути свідомими і сплачувати за отримані послуги з розподілу природного газу своєчасно.

Ми з розумінням  ставимося до ситуації, що на сьогодні склалася через пандемію коронавірусу, і до проблем, які у зв’язку з карантином з’явилися в кожного з нас.  Але якщо ви можете розрахуватися з оператором ГРМ  за  доставку газу дистанційно, прямо з дому, за допомогою онлайн-сервісів, робіть це, не зволікаючи. Не накопичуйте борги. А ще подбайте про тих, хто піклується  про вас, про вашу безпеку. Адже попри складну епідеміологічну ситуацію «Полтавагаз»  робить все необхідне для забезпечення надійного та безаварійного газопостачання до ваших осель. Цілодобово, в умовах  надзвичайної ситуації, працюють аварійно-диспетчерські служби. Не припинили свою роботу ремонтні бригади,  інші працівники газової компанії, від яких залежить безпека та якість діяльності всієї газорозподільної системи регіону. А від того, як ви сплачуєте за послугу з розподілу природного газу, залежить, зокрема, і своєчасність виплати  їм заробітної плати.

Нагадуємо, що оплачувати  доставку газу необхідно до 20 числа (включно) кожного місяця , тобто за березень – до 20 березня, за квітень – до 20 квітня і т.д.

         Пам’ятайте, що сплатити за послугу  з транспортування газу можна, не виходячи з дому, за допомогою інтернет-банкінгу. Така можливість з’явилася  і на офіційному сайті АТ «Полтавагаз» (оплата онлайн). Детальніше про це ми повідомимо додатково.

Бережіть себе та своїх близьких!  У період карантину підтримайте тих, хто піклується про вас: залишаючись  вдома, сплачуйте  за послуги  з доставки газу через Інтернет!

Зичимо вам здоров’я!

Пресслужба.

Коментарі не дозволені.