Окремим категоріям споживачів зроблено перерахунок вартості послуг за розподіл природного газу

Як ми вже повідомляли, 6 березня 2020 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийняла постанову №580, якою передбачено мінімальну плату за доставку природного газу для нових споживачів та/або домогосподарств, що мають період споживання природного газу менший ніж дев’ять місяців, а також домогосподарств, які тривалий час не користувалися газом, в тому числі яким припинено розподіл газу, але вони не від’єднані від системи газопостачання.
Відповідно до постанови НКРЕКП, у квітні поточного року АТ «Полтавагаз» зробило перерахунок вартості послуг з розподілу газу цим категоріям споживачів за січень-березень.

Вартість доставки газу для них була зменшена і становить:

 • за наявності газової плити – 3,71 грн на місяць;
 • за наявності газової плити та колонки – 11, 97 грн на місяць;
 • за наявності газового котла – 29,83 грн на місяць.
  Оновлені дані відображені у квітневих платіжках. Їх можна переглянути в особистому кабінеті у розділі «Рахунок».
  Нагадуємо, що, згідно з Кодексом газорозподільних мереж, оплата за доставку газу за поточний місяць здійснюється до 20 числа цього ж місяця.
  Пам’ятайте, що сплатити за послугу з розподілу природного газу можна, не виходячи з дому, за допомогою інтернет-банкінгу. Така можливість є відтепер і на офіційному сайті АТ «Полтавагаз», і в особистому кабінеті (оплата онлайн, через Приватбанк).
  Пресслужба.

Коментарі не дозволені.