Сплата за доставку газу – щомісяця, рівномірними платежами протягом року

Хоч опалювальний сезон 2019 – 2020 року завершився, споживачі природного газу продовжуватимуть сплачувати за послугу з його розподілу щомісяця, рівними частинами.

Система плати за принципом замовленої потужності діє впродовж усього календарного року. Таким чином зменшується фінансове навантаження на споживачів під час опалювального сезону. Тобто, незалежно від обсягів споживання газу протягом того чи іншого місяця, щомісячний платіж за доставку залишатиметься незмінним. Різнитиметься він лише у першому та другому півріччях, оскільки з 1 липня буде дещо збільшено тариф на доставку (з 1,14 грн за 1 м куб. (з ПДВ) у першому півріччі 2020 року до 1,43 грн за м куб. (з ПДВ) у другому півріччі 2020 року, відповідно до Постанови НКРЕКП №3037 від 24.12.2019 року).

Тож не забувайте сплачувати за розподіл природного газу та намагайтеся робити це вчасно. Нагадуємо, що, згідно з Кодексом газорозподільних мереж, оплата за послугу доставки газу за поточний місяць має здійснюватися до 20 числа цього ж місяця.

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня. Як же сплачувати за спожиті послуги в умовах пандемії, коли уряд настійно рекомендує залишатися вдома?  АТ «Полтавагаз» радить своїм клієнтам платити за послугу з розподілу природного газу онлайн, використовуючи електронні ресурси та відповідні платіжні системи. Пропонуємо здійснювати онлайн-платежі, зокрема, через особистий кабінет споживача, що на офіційному сайті нашого підприємства.

Разом з тим, звертаємо увагу на особливості роботи банківської системи та необхідність правильного введення реквізитів. Останнім часом почастішали випадки, коли споживачі через свою неуважність припускаються помилок у написанні особових рахунків, адрес, тощо. В результаті – кошти спрямовуються не за призначенням, а споживачі отримують повідомлення про заборгованість. Тому будьте особливо уважні при роботі в системі Інтернет-банкінгу! А якщо неприємність таки сталася, необхідно написати офіційну заяву затвердженого зразка, вказавши повну інформацію про себе як споживача та конкретну проблему, та разом з копією квитанції про оплату надіслати її поштою (можна й електронною) на адресу АТ «Полтавагаз».

Ми розуміємо, що в умовах карантину та надзвичайної ситуації не всі можуть у визначені терміни та в повному обсязі оплатити послуги, тому нараховувати та стягувати пеню за несвоєчасну плату за розподіл газу АТ «Полтавагаз» не буде. Та все ж таки просимо споживачів, по можливості, сплачувати вчасно і не накопичувати борги. Адже ці кошти спрямовуються на роботу аварійних бригад, підтримання тиску газу в системах, обстеження і ремонти газопроводів, тобто на забезпечення умов, які дозволяють безперешкодно доставляти газ в оселі справними мережами.

Також нагадуємо , що показники лічильників необхідно передавати з 1 по 5 число кожного місяця одним із запропонованих способів:

– через сайт АТ «Полтавагаз»;

–  за номером телефону Кол-центру АТ «Полтавагаз»: 0800 508 104;

–  за допомогою автовідповідача: (0532) 64-80-53;

–  за допомогою смс-повідомлення: 0676275637 (вказавши унікальний код споживача та показник).

Це потрібно для уникнення непорозумінь при обліку природного газу .

Коментарі не дозволені.