До відома споживачів

Нагадуємо, що з 1 по 5 травня кожен споживач природного газу має передати показники своїх лічильників.

Це абсолютно не складно, але необхідно для правильності нарахувань. За несвоєчасної передачі показників, об’єми спожитого газу розраховує газова компанія самостійно. Як наслідок, ви сплачуєте за природний газ за показниками, що не відповідають дійсності і відповідно з’являється інформація про борг.

Відтепер, якщо ви телефонуєте до кол-центру на номер 0800 508 104, вам не потрібно чекати на лінії для передачі показників. Ви можете скористатися голосовим меню, попередньо обравши управління газового господарства та свій район. Послідовно та уважно виконуйте підказки аби не помилитися у власних даних.

Передати показники можна будь-яким зручним для вас способом:
• через сайт АТ «Полтавагаз»;
• за номером кол-центру АТ «Полтавагаз» (безкоштовно): 0800 508 104;
• за допомогою автовідповідача (безкоштовно): 0800 501 507;
• за допомогою смс-повідомлення: 067 627 56 37 (у такому форматі: код бази(району)номер особового рахунку*показник#).
• надіслати показники на електронну адресу: callcenter@poltavagaz.com.ua (вказати код бази(району), номер особового рахунку та показник).

Сплачувати за послугу з розподілу природного газу необхідно щомісяця до 20 числа. Ми розуміємо, що наразі ситуація в умовах карантину не всім споживачам дозволяє це зробити, але просимо за можливості оплачувати послугу вчасно. У вас є можливість сплачувати через інтернет-банкінг без виходу з дому.

Дякуємо за розуміння та бажаємо міцного здоров’я!
З повагою пресслужба АТ «Полтавагаз»

Коментарі не дозволені.