До відома споживачів

Згідно чинного законодавства призначення субсидіі на період з 1 травня 2020 року буде проведено автоматично, без звернення громадян, усім сім’ям, які її отримували в опалювальному сезоні 2019-2020 рр.

Враховуючи встановлення карантинних заходів, Кабінетом Міністрів України збільшено терміни наявної простроченої заборгованості (до трьох місяців), яка впливає на право призначення субсидії.

Тобто сім’ям, у яких станом на 1 січня 2020 року року заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг у загальній сумі становить менше 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.), право на призначення субсидії з 1 травня буде визначено автоматично.

Сім’ям, які станом на 1 січня 2020 року мають заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг у загальній сумі понад 340 грн., право на призначення субсидії буде визначено після закінчення дії карантину, на підставі документального підтвердження оплати заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, або оскарження заборгованості у судовому порядку.

Зверніть увагу на своєчасність та повноту оплати за послугу з розподілу природного газу товариству АТ «Полтавагаз».

Коментарі не дозволені.