До уваги споживачів природного газу Хорольського району!

26 травня 2020 року з 8.00 до 15.00 у зв’язку з проведенням планових ремонтно-профілактичних робіт на ГРС Клепачі (Вергуни) Лубенського ЛВУМГ буде припинено подачу природного газу до таких населених пунктів Хорольського району: Вергуни, Іващенки, Клепачі, Шишаки.

З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.
Відновлення газопостачання буде проводитися за умови присутності споживачів або їхніх представників (повнолітніх членів сім’ї), відсутності порушень правил безпеки систем газопостачання та надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв. Від забезпечення цих умов залежатиме оперативність пуску газу.

АТ «Полтавагаз» просить мешканців з розумінням поставитись до ситуації, адже проведення відповідного комплексу технічних заходів необхідне для забезпечення підтримки газопроводів і споруд у належному стані, безаварійної та безперебійної роботи систем газопостачання, а значить безперешкодної та безпечної доставки газу до осель споживачів.

Пресслужба АТ «Полтавагаз»

Коментарі не дозволені.