У ПАТ «Полтавагаз» підбили підсумки конкурсу дитячого малюнку

Діти та онуки працівників підприємства взяли участь у спеціально організованому для них конкурсі, приуроченому до Дня працівників газової, нафтової та нафтопереробної промисловості України

Судді – хто вони?

 

Конкурс, організований силами адміністрації та профспілкового комітету підприємства, мав назву «Мої батьки працюють у ПАТ «Полтавагаз». Нещодавно відбулося засідання спеціального журі з цього приводу. Очолював його відомий у Полтаві громадський діяч та художник, колишній головний художник Полтави, один із авторів та співорганізаторів відомого міжнародного конкурсу «Карлюка» Михайло Шлафер. Іншими членами журі стали працівники підприємства: заступник голови правління Наталія Ткаченко, провідний юрисконсульт Тамара Бантукова, а також голова профкому підприємства Олег Сагачко і працівник профкому Петро Чернявський.

 

Отже, загалом заявки на конкурс подали 23 учасника з Полтави, Решетилівського, Диканьського, Чутівського, Лохвицького, Миргородського Глобинського та Козельщинського районів. Але малюнків було більше – 31. Тож перед членами журі постало непросте завдання: обрати лише шість кращих робіт серед учасників двох вікових категорій: розподілити І, ІІ і ІІІ місця серед дітей 6-10 та 11-14  років відповідно.

 

Як відбувалося підбиття підсумків

 

Аби оцінювачі дитячих талантів були на 100% неупередженими, імена авторів робіт були приховані, а кожний малюнок помічений кодом із літери та цифри.

 

Перед початком засідання Михайло Шлафер розповів, за якими критеріями необхідно оцінювати роботи.

 

–       Ми повинні у першу чергу оцінювати відповідність роботи заданій темі. По-друге, маємо уважно роздивлятися малюнки: якщо помітимо руку дорослого на ньому, – це мінус. Третій важливий момент – необхідно враховувати вік дитини, адже робота десятирічного художника може бути значно кращою за роботу шестирічного, а вони в одній віковій групі. І ще один нюанс: малюнки наших переможців повинні бути оригінальними, «взятими з голови», а не перемальованими звідкілясь, – безапеляційно заявив голова журі.

 

Власне, він звернув увагу на найпоширеніший сюжет – аварійну машину ПАТ «Полтавагаз». Намалювати її було відносно легко, а створити із нею оригінальний сюжет, на його думку, не вдалося нікому. З цього приводу серед членів журі виникла суперечка. Власне, вони довго обирали переможців, тому що в під час розгляду малюнків у кожного з’явилися свої фаворити. Крім того, три місця в одній віковій групі – цього було явно замало, аби оцінити всіх талановитих дітей працівників ПАТ «Полтавагаз». Але конкурс – є конкурс, тож кращих з кращих усе-таки обрали. Щоправда, довелося голосувати.

 

Спеціальні призи

 

8-річний Денис Рудич із Миргорода, мама і дідусь якого працюють там в УЕГГ, прислав на конкурс аж 6 своїх робіт! При підбитті підсумків кожному із членів журі сподобався один із малюнків цього талановитого хлопчика. Але зійтися на тому, який із них кращий, – не змогли.

 

Крім того, варто зазначити, що деякі малюнки були виконані із гумором, адже у будь-якій професії є моменти, які викликають посмішку. Приміром, один з малюнків полтавки Соні Семигал – це контролер, який «йде пломбувати плиту», а з вікна до нього простягає руку абонент із квитанцією про сплату боргу. Ліза Савінова з Чутового намалювала маму, працівника АДС, яка приймає замовлення відразу по трьох телефонах. Мама Дарини Ковтун із Миргорода – бухгалтер. Судячи з малюнку, роботи у неї – талмуди, але жінка з усім справляється. Так само, як і тато Віки Пилипенко з Диканьки, який у тамтешньому УЕГГ – головний інженер. Так само вправні у роботі могутні та веселі слюсарі з малюнку Даші та Саші Дмитренків із Решетилівки. А от Наташа Носач із Козельщини уявляє собі ПАТ «Полтавагаз» таким собі сонечком у затемнених окулярах, яке освітлює дорогу аварійній бригаді.

 

Діти, про яких йдеться, отримають спеціальні призи і дипломи за свою творчість від профспілкового комітету ПАТ «Полтавагаз».

 

Малюнок Михайла Макаревича

Переможці та лауреати

 

Шкода, що призових місць на всіх не вистачає, адже всі діти-художники у ПАТ «Полтавагаз» заслуговують на те, аби посісти одне з них. Членам журі вдалося вмовити свого суворого голову, аби у молодшій віковій групі було два третіх місця. В усьому іншому маститий художник залишився непохитним, тож найкращі виконавці тематичних малюнків визначені, а їхні імена записані у протоколі, це:

 

– переможці у віковій групі 6-10 років:

 

І місце – Михайло Макаревич (Полтава)

 

ІІ місце – Ростислав Третяк (Миргород)

 

Малюнок Максима Замогильного

ІІІ місце поділили між собою Софія Семигал (Полтава) та Ілона Савченко (Глобино)

 

 

– переможці у віковій групі 11-14 років:

 

І місце – Максим Замогильний (Глобино)

 

ІІ місце – Вікторія Кібальник (Диканька)

 

ІІІ місце – Анна Сімон (Полтава)

 

Лауреатами конкурсу дитячого малюнку «Мої батьки працюють у ПАТ «Полтавагаз» стали також: Кіріл Колєснік, Настя Петрик і Артем Зусь з Полтави, Марія Панкіна з Лохвиці, Анна Бойко з Миргорода, Ярослав Муліка і Катя Жук з Решетилівки, Карина Семеренко з Чутового та Ліза Шульга. Усі вони отримають пам’ятні призи від профкому ПАТ «Полтавагаз».

 

P.S. Усі малюнки можна роздивитися на нашому сайті за цим посиланням.

 

Прес-служба ПАТ «Полтавагаз»

Коментарі не дозволені.