До уваги споживачів природного газу Диканського району!

19 травня 2020 року з 8.00 до 16.00 у зв’язку з проведенням планових робіт по заміні ШРП №14  в с. Чернещина Диканського району (відповідно до інвестиційної програми на 2020 рік) буде припинено подачу природного газу до таких населених пунктів: Ярохівка, Чернещина та Орданівка (вул.69 Гвардія).

З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.
Відновлення газопостачання буде проводитися за умови присутності споживачів або їхніх представників (повнолітніх членів сім’ї), відсутності порушень правил безпеки систем газопостачання та надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв.

Пуск газу в газові мережі та споживачам заплановано на 16.00 – 17.00

19 травня 2020 року.

АТ «Полтавагаз» просить мешканців з розумінням поставитись до ситуації, адже проведення відповідного комплексу технічних заходів необхідне для забезпечення підтримки газопроводів і споруд у належному стані, безаварійної та безперебійної роботи систем газопостачання, а значить безперешкодної та безпечної доставки газу до осель споживачів.

Пресслужба АТ «Полтавагаз»

Коментарі не дозволені.