До уваги споживачів природного газу Котелевського району!

У зв’язку з проведенням НГВУ «Охтирканафтогаз» ремонтних робіт на газопроводі відводі до ГРС Пархомівка, з 9.00 19 травня 2020 року по 15.00 20 травня 2020 року буде припинено газопостачання на ГРП Михайлове та, відповідно, до села Михайлове Котелевського району.

З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.
Відновлення газопостачання буде проводитися за умови присутності споживачів або їхніх представників (повнолітніх членів сім’ї), відсутності порушень правил безпеки систем газопостачання та надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв.

АТ «Полтавагаз» просить мешканців з розумінням поставитись до ситуації, адже проведення відповідного комплексу технічних заходів необхідне для забезпечення підтримки газопроводів і споруд у належному стані, безаварійної та безперебійної роботи систем газопостачання, а значить безперешкодної та безпечної доставки газу до осель споживачів.

Пресслужба АТ «Полтавагаз»

Коментарі не дозволені.