Укладено новий договір на технічне обслуговування

АТ “Полтавагаз” продовжує укладати договори на технічне обслуговування (далі — договір на ТО) з усіма бажаючими.

На початку місяця мешканці будинку в Полтаві за адресою вул. Квітуча,6 провели збори співвласників, де обрали з-поміж себе уповноважену особу, з якою 7 липня Оператором ГРМ були підписані усі необхідні документи: договір на ТО та акт розмежування балансової належності.

Нагадаємо: 15 червня від одного з мешканців надійшло повідомлення до аварійно-диспетчерської служби про запах газу у під’їзді. Після чого працівники ліквідували аварійну ситуацію, встановивши інвентарну заглушку. Для відновлення розподілу природного газу мешканцям необхідно було усунути несправність і надати доступ до приміщень з газовими мережами та приладами фахівцям АТ “Полтавагаз”. На спільному зібранні співвласники будинку вирішили, що задля безпечного користування газовими мережами, краще аби ті були під постійним контролем та після обрання уповноваженої особи, звернулися до Оператора ГРМ.

Згідно з договором, працівники товариства усунули несправності на внутрішньобудинковому газопроводі будинку та 9 липня за даною адресою відновили газопостачання.

Вкотре звертаємося до усіх споживачів, які проживають у багатоповерхівках. Оберіть організацію, якій ви довіряєте та котра має право обслуговувати газові мережі й укладіть відповідний договір. Подбайте про свою безпеку! Обслуговування газових мереж — це гарант вашого спокою та безперебійного розподілу природного газу.

Пресслужба АТ “Полтавагаз”

Коментарі не дозволені.