До уваги споживачів природного газу Решетилівського району!

У зв’язку з проведенням ремонтно-профілактичних робіт на  ГРС «Покровське» Диканського ЛВУМГ, 25 серпня 2020 року з 10.30 до 16.00 буде припинено розподіл природного газу споживачам  таких населених пунктів Решетилівського району: Бакай, Братешки, Глибока Балка, Голуби, Покровське (Жовтневе), Коломак, Коржі, Кривки, Крохмальці, Лиман Другий, Лобачі, Лучки, Малий Бакай, Мушти, Писаренки, Славки, Тривайли, Федіївка, Шкурупії.

З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Відновлення газопостачання буде проводитися за умови присутності споживачів або їхніх представників (повнолітніх членів сім’ї), відсутності порушень Правил безпеки систем газопостачання та надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв.

АТ «Полтавагаз» просить мешканців з розумінням поставитись до ситуації, адже проведення відповідного комплексу технічних заходів необхідне для забезпечення підтримки газопроводів і споруд у належному стані, безаварійної та безперебійної роботи систем газопостачання, а отже безперешкодної й безпечної доставки газу до осель споживачів.

Коментарі не дозволені.