Оплачуйте доставку газу вчасно!

АТ «Полтавагаз» нагадує споживачам, що платити за розподіл природного газу необхідно до 20 числа місяця, в якому отримуєте цю послугу. Тобто за серпень – до 20 серпня.

Вартість  послуги розраховується індивідуально для кожного споживача і залежить від конкретного обсягу споживання протягом попереднього газового року та тарифу, встановленого Державним регулятором. З 1 липня 2020 року тариф  на розподіл природного газу для АТ «Полтавагаз» складає 1,31 грн за 1 м3  на місяць з урахуванням ПДВ. Нагадуємо, що дворівневий  тариф за розподіл газу протягом поточного року було передбачено Постановою НКРЕКП №3037 від 24.12.2019р.

 Послуга доставки сплачується рівномірними щомісячними платежами. При цьому не обов’язково чекати паперового рахунку, адже щомісячна плата до кінця року залишається незмінною.

 Споживачі можуть переглянути історію свого особового рахунку в особистому кабінеті на офіційному сайті товариства та сплатити за розподіл газу дистанційно, в будь-який час та зі зручного місця за допомогою онлайн-сервісів.

АТ «Полтавагаз» закликає споживачів розраховуватися за доставку газу своєчасно, щоб підприємство мало можливість якісно підготувати газорозподільні мережі до нового опалювального сезону та безперебійно й безаварійно доставляти газ до кожного домоволодіння.

Також нагадуємо, що  з 1 по 5 число кожного місяця  необхідно передавати показники лічильників. Це потрібно для коректного обліку витрат газу по ваших оселях .

Коментарі не дозволені.