До уваги споживачів Карлівського району!

3 вересня 2020 року з 11.00 до 13.00 планова зупинка ГРС «Попівка» Диканського ЛВУМГ. На період виконання робіт (ремонт вихідного крану) розподіл природного газу буде припинено до таких населених пунктів Карлівського району: м. Карлівка (вул. Гоголя, вул. Новопроектна, пров. Гоголя) с. Варварівка, с. Ланна, с. Мар’янівка, с. Нижня Ланна, с. Попівка та с. Федорівка.

З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Відновлення газопостачання буде проводитися за умови присутності споживачів або їхніх представників (повнолітніх членів сім’ї), відсутності порушень Правил безпеки систем газопостачання та надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв. Від забезпечення цих умов залежатиме оперативність пуску газу.

АТ «Полтавагаз» просить мешканців з розумінням поставитися до ситуації, адже проведення відповідного комплексу технічних заходів необхідне для забезпечення підтримки газопроводів і споруд у належному стані, безаварійної та безперебійної роботи систем газопостачання, а значить безперешкодної та безпечної доставки газу до осель споживачів.

Пресслужба АТ “Полтавагаз”

Коментарі не дозволені.