Яка насправді ситуація у селах Полтавського району – Мачухи та Куклинці

Питання відсутності розподілу природного газу до сіл Куклинці та Мачухи турбує не лише місцевих мешканців. Ситуація набула розголосу по всій області та викликала хвилю співчуття до жителів цих населених пунктів. Але чи все так, як показують на екранах ТБ та розповідають політики, котрі будують свою кар’єру на самопіарі та пустих балачках?

Якраз такі політикани на допомогу населенню не квапляться. А тим часом працівники АТ “Полтавагаз” щодня намагаються припинити конфлікт, відновивши розподіл. Супротив, як не дивно, чинять самі місцеві.

Згідно з Правилами безпеки систем газопостачання фахівці мають перед пуском газу перевірити справність усіх газових приладів та повністю обстежити газову мережу. Для цього кожен споживач зобов’язаний дати доступ до усіх приміщень де є газова система.

Але чимало людей ігнорує дане правило та перешкоджає роботі Оператора ГРМ. Найчастіше через те, що вони знають про власні порушення та розуміють неправомірність своїх дій. Більшість випадків закінчуються протистоянням між аргументами працівників “Полтавагазу” та принциповістю мешканців. А часом і їх неадекватною поведінкою.

Мешканка села Мачухи, Валерій Білокінь та Андрій Боблях

Учора ввечері народний депутат Андрій Боблях вирішив розібратися чому ж у двох селах Полтавського району вже два тижні немає газу. Долучився до обходу населення і голова Мачухівської ОТГ Валерій Білокінь. До речі до нього працівники АТ “Полтавагаз” теж приїжджали з перевіркою. Виявили порушення та від’єднали від газорозподільчої мережі. Власник відреагував на зауваження спокійно та пообіцяв виправити недоліки у короткий термін. Валерій Васильович не приховував цього від своїх односельців, показуючи на власному прикладі, що не допускати газовиків не можна і, що порушення необхідно усунути. Але як показала практика, навіть народні депутати, яких, мабуть, знає кожен, безсилі. Їх намагання посприяти — не дали результатів. Працівники АТ “Полтавагаз” залишаються наодинці з проблемою.

Долучився до обходу населення і голова Мачухівської ОТГ Валерій Білокінь. До речі до нього працівники АТ “Полтавагаз” теж приїжджали з перевіркою. Виявили порушення та від’єднали від газорозподільчої мережі. Власник відреагував на зауваження спокійно та пообіцяв виправити недоліки у короткий термін. Валерій Васильович не приховував цього від своїх односельців, показуючи на власному прикладі, що не допускати газовиків не можна і, що порушення необхідно усунути. Але як показала практика, навіть народні депутати, яких, мабуть, знає кожен, безсилі. Їх намагання посприяти — не дали результатів. Працівники АТ “Полтавагаз” залишаються наодинці з проблемою.

Начальник служби внутрішньо-будинкових газових мереж та Андрій Боблях зі своїм помічником

Несанкціоновані втручання в газову мережу, зашиті або підвішені газопроводи, зірвані пломби на лічильниках та багато іншого виявляють наші працівники. Незрозумілим залишається одне. Як люди не бояться жити на власноруч створеній “пороховій бочці”. Вкотре нагадуємо, що газ — це небезпечна речовина якщо її неправильно використовувати. Газ не пробачає помилок.

Ми дякуємо кожному, хто без перешкоджань допускав фахівців АТ “Полтавагаз” у свої домоволодіння, а часом навіть самостійно виходив побачивши газову службу та запрошував для перевірки!

Звертаємося до усіх мешканців, котрі чинять супротив! Перешкоджаючи обстеженню газових мереж, ви уповільнюєте процес відновлення розподілу природного газу і собі, й іншим. Якщо Ви знаєте про власні порушення, то усуньте їх, звернувшись до будь-якої ліцензованої організації (включаючи й АТ “Полтавагаз”). Ми не візьмемо на себе відповідальність за ваше здоров’я та життя, коли ви самі від цієї відповідальності відмовляєтеся. Давайте нарешті розв’яжемо цей безпідставний конфлікт та повернемо комфорт та безпеку у кожну оселю Мачух та Куклинців!

Нагадуємо! 25 серпня розподіл природного газу до сіл Мачухи та Куклинці припинено на підставі проведення планових ремонтних робіт. Такі роботи необхідні для підготовки до нового опалювального періоду, з метою забезпечення безперебійного газопостачання у зимовий період. Опертор ГРМ виконує свої обов’язки, обслуговуючи газову мережу!

Про припинення розподілу до даних населених пунктів АТ “Полтавагаз” сповістив населення на офіційному сайті, сторінці у Фейсбук та оголошеннями безпосередньо у кожному селі за 5 робочих днів, як того вимагає законодавство. 17 серпня листи з повідомленням були надіслані голові Мачухівської сільської ради, голові районної державної адміністрації та начальнику Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

Коментарі не дозволені.