Як у Мачухах вирішують проблему відсутності розподілу природного газу

10 вересня на працівника АТ “Полтавагаз” здійснено напад. Мешканець села Мачухи по вулиці Шевченка наніс тілесне ушкодження слюсареві, який виконував у його домоволодінні огляд газопроводу та газового обладнання.

Ніяких конфліктів не виникало. Власник впустив представників товариства до будинку, а потім неочікувано напав на одного з фахівців та наніс йому ножове поранення в живіт.

Наразі наш працівник знаходиться у лікарні у тяжкому стані. Зловмисника затримала поліція.

Звертаємось до мешканців села Мачухи! Ця ситуація виходить за рамки розуміння кожного з наших працівників. Ви звинувачуєте АТ “Полтавагаз” в порушенні законів, хоча абсолютно їх не знаєте. Ви не вчитуєтесь в наші матеріали та не бажаєте їх аналізувати. Тепер агресію словесну один з ваших односельців перетворив у фізичну. То скажіть, будь ласка, про яку людяність з вашого боку йшлося у коментарях на сторінці у Фейсбук?

Ми ще раз наголошуємо на законності дій наших фахівців. Додаємо посилання та витяги із законодавчих документів. Врешті решт ознайомтеся з ними та проаналізуйте свої дії.

І бажаємо залишатися перш за все людьми..


Про безперешкодний доступ працівникам газової служби (Правила безпеки систем газопостачання)

Про зобов’язання газової служби ДО ПУСКУ газу після ремонтних робіт перевірити газові мережі та прилади (Правила безпеки систем газопостачання)

Про безпідставність перерахунку послуги з розподілу природного газу, оскільки ситуація в Мачухах та Куклинцях не стосується жодного пункту регуляторного законодавчого документу (Кодекс газорозподільних систем).

Пресслужба АТ “Полтавагаз”

Коментарі не дозволені.