До уваги споживачів природного газу Кобеляцького району!

У зв’язку з проведенням робіт по заміні ШРП в с.Ганжівка 17 вересня 2020 року з 8.00 до 16.00 буде припинено розподіл природного газу споживачам таких населених пунктів: с.Ганжівка, с.Мідянівка, с.Золотарівка.

З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Відновлення газопостачання здійснюватиметься за умови присутності споживачів або їхніх представників (повнолітніх членів сім’ї), відсутності порушень Правил безпеки систем газопостачання та надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв. Від забезпечення цих умов залежатиме оперативність пуску газу.

АТ «Полтавагаз» просить мешканців з розумінням поставитися до ситуації, так як проведення відповідного комплексу технічних заходів необхідне для забезпечення підтримки газопроводів і споруд у належному стані, безаварійної та безперебійної роботи систем газопостачання, а отже безперешкодної та безпечної доставки газу до осель споживачів.

Коментарі не дозволені.