Судові розбірки “Полтавагазу” з Капліним: правда чи маніпуляція

Один із претендентів на посаду міського голови – Сергій Каплін, бажаючи заробити собі балів на гострих суспільних проблемах, став свідомо маніпулювати громадською думкою щодо діяльності соціально значущих підприємств області. Зокрема, спекулюючи на болючій темі тарифів на енергоносії та наслідків реформування газового ринку, він взявся оцінювати роботу АТ «Полтавагаз». У своїх блогах місцевий активіст планомірно намагається створити собі імідж борця за справедливість, захисника від монополіста, який начебто чинить свавілля та збагачується за рахунок громади. При цьому, будучи свого часу народним депутатом України протягом двох скликань, напевне сам долучався до законотворення та прийняття законодавчих змін в енергетичній галузі. В останніх публікаціях колишній нардеп пішов ще далі, повідомивши, ніби «Полтавагаз» звернувся до суду і вимагає від лідера «Партії простих людей» один мільйон гривень.

З усією відповідальністю заявляємо, що на сьогоднішній день жоден судовий позов від АТ «Полтавагаз» до С.М.Капліна не зареєстрований. Цю інформацію можна перевірити у реєстрах Судової влади України. Натомість нещодавно відбувся судовий процес між громадянами С.М.Капліним та О.В.Лелюком, який є одним з акціонерів товариства. В цивільній справі йшлося про притягнення до відповідальності Сергія Капліна, визнання інформації, оприлюдненої ним під час зустрічі з виборцями на попередніх президентських перегонах та на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, недостовірною, такою, що порушує честь, гідність і ділову репутацію Олексія Лелюка, а також відшкодування останньому моральної шкоди. Мова йде про міжособистісний судовий процес, котрий не має жодного стосунку до АТ «Полтавагаз».

До речі, як стало відомо, Глобинський районний суд Полтавської області своїм рішенням від 28 серпня 2020 року задовольнив позов О.В. Лелюка, визнавши висловлювання на його адресу недостовірними та зобов’язав до їх публічного спростування, стягнувши на користь позивача 30 тисяч гривень моральної шкоди.

Цей факт ще раз підтверджує давню істину: не варто вірити всьому беззаперечно, слід критично сприймати будь-яку інформацію, а особливо напередодні виборів, і робити висновки – не за словами, а за справами.

Пресслужба АТ “Полтавагаз”

Коментарі не дозволені.