До уваги споживачів природного газу м.Зіньків!

У зв’язку з проведенням газонебезпечних робіт по заміні шафових регуляторних пунктів, розташованих у м.Зіньків по вул. Паркова, 87, вул. Вишнева,78 та вул. Л.Українки, 23, 12 жовтня 2020 року з 8.00 до 16.00  буде припинено розподіл природного газу споживачам по вул.: Л.Українки, Вишнева, Гончарна, Миру, О.Вишні та Паркова.

З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Відновлення газопостачання буде проводитися за умови присутності споживачів або їхніх представників (повнолітніх членів сім’ї), відсутності порушень Правил безпеки систем газопостачання та надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв. Від забезпечення цих умов залежатиме оперативність пуску газу.

АТ «Полтавагаз» просить мешканців з розумінням поставитися до ситуації, адже проведення відповідного комплексу технічних заходів необхідне для забезпечення підтримки газопроводів і споруд у належному стані, безаварійної та безперебійної роботи систем газопостачання, а значить безперешкодної та безпечної доставки газу до осель споживачів.

Коментарі не дозволені.