Про обслуговування внутрішньобудинкового газопроводу багатоповерхівок

Внутрішньобудинкові газопроводи багатоповерхівок також потребують обслуговування. І якщо у приватному будинку цим питанням має займатися його власник, то як визначитися з обслуговуванням труб, котрі знаходяться на спільній території усіх мешканців?

Закон «Про житлово-комунальні послуги» регулює дане питання. Ним встановлено, що технічним обслуговуванням та поточним ремонтом внутрішньобудикових газових систем мають займатися співвласники будинку, тобто його мешканці.

Роботи можуть проводитися будь-якою організацією, котра має право на таку діяльність, зокрема й АТ «Полтавагаз».  Технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових систем повинно здійснюватися 1 раз на рік. Для ОСББ усе просто – вже є управитель, який займається поточними питаннями будинку та прибудинкової території. В інших випадках співвласники мають обрати уповноважену особу, котра й укладе договір із спільно обраною компанією.

Відповідно й слідкувати за терміном фарбування газових труб також обов’язок співвласників багатоквартирних будинків. Усі роботи здійснюються виключно за рахунок самих співвласників.

Коментарі не дозволені.