Підключення в один димохідний канал електровитяжки та газового приладу не допускається

Чи знаєте ви, що встановлювати примусову витяжну вентиляцію в будинках, обладнаних приладами та апаратами з відводом продуктів згорання в димохід, заборонено?  Про це йдеться в пункті 5 глави 6  розділу V Правил безпеки систем газопостачання.

Електровитяжка, влаштована  у приміщенні, де працює  димохідний газовий прилад, може загрожувати вашому здоров’ю та життю.

Витяжка зі штучним спонуканням працює за принципом всмоктувача: вона інтенсивно втягує повітря з приміщення у вентиляційний канал. За одночасного користування електровитяжкою та котлом чи  газовою колонкою  при герметично зачинених вікнах і дверях у димоході  може виникнути зворотна тяга, а у приміщенні –  накопичитися чадний газ. Тому підключення в один димохідний канал електровитяжки та газового приладу не допускається.

Пам’ятайте, що встановлення примусової витяжної вентиляції в будинках, які обладнані димохідними  котлами та колонками, є грубим порушенням правил експлуатації газових приладів і може призвести до серйозного отруєння та навіть смерті.

Коментарі не дозволені.