До уваги споживачів природного газу Полтавського району!

Полтавське управління експлуатації газорозподільної системи АТ «Полтавагаз» повідомляє про відсутність розподілу природного газу до будинків у с. Копили по пров. Щасливий, пров. Калиновий, вул. Молодіжна, вул. Дружби,  вул. Зоряна,  вул. Весела.

17 листопада 2020 року, відповідно до заявки, що надійшла до аварійно-диспетчерської служби, в ході обстеження газових мереж працівники АТ «Полтавагаз» виявили витік газу на розподільчому газопроводі  низького тиску.

Керуючись вимогами пункту 5.7 розділу V Правил безпеки систем газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України №285 від 15.05.2015 року, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 08.06.2015 року за №674/27119, з метою недопущення аварійної ситуації, газопостачання  (розподіл природного газу) по даному газопроводу було припинено шляхом встановлення інвентарної заглушки.

Про це офіційним листом від 18.11.2020 року №57.12/10735 поінформовано Полтавську районну державну адміністрацію,  Терешківську сільську раду та Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

Для відновлення розподілу природного газу власникам (балансоутримувачам, орендарям) будинків необхідно: безумовно дотримуватися Правил безпеки систем газопостачання та надати доступ до приміщень (квартир), де знаходяться  газові мережі і прилади.

Відновлення газопостачання  (розподілу природного газу) здійснюється Оператором ГРМ  протягом  п’яти календарних днів  у сільській місцевості за письмовим зверненням. За детальнішою інформацією звертайтеся в службу експлуатації внутрішньобудинкових газових мереж та обладнання АТ “Полтавагаз” за адресою: м.Полтава, вул. О.Гончара, 2,  тел.: 50-14-07 , або в Кол-центр, тел.: 0-800-508-104. 

Коментарі не дозволені.