Що робити аби Оператор ГРМ відновив розподіл природного газу до вашої оселі

Згідно з вимогами Правил безпеки систем газопостачання, для відновлення розподілу природного газу фахівці  газового господарства повинні обов’язково провести огляд і опресовування повітрям газових мереж та газового обладнання й випробувати на щільність внутрішньобудинкову систему. Це можливо лише за умови  надання  власниками (балансоутримувачами та/або орендарями) житлових будинків безперешкодного доступу представникам газорозподільного підприємства до помешкань для проведення технічного обстеження газового обладнання.

Відновлення розподілу природного газу здійснюється Оператором ГРМ протягом двох робочих днів у містах та п’яти календарних днів у сільській місцевості за письмовим зверненням до АТ «Полтавагаз» після усунення технічних порушень (при їх наявності). У разі заборгованості за розподіл природного газу на момент пуску споживачі зобов’язані її погасити (не застосовуєтся під час карантину).

Також нагадуємо, що для того, аби  фахівці «Полтавагазу» мали законні підстави відновити газопостачання мешканцям будинку, його власники/управитель зобов’язані:

– скласти акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін щодо внутрішньобудинкових систем газопостачання з Оператором ГРМ;

– обрати підрядну організацію з відповідними ліцензіями та дозволами для виконання ремонту пошкодженої ділянки газопроводу;

– укласти договір на технічне обслуговування газових  внутрішньобудинкових мереж та газового обладнання з відповідною організацією на умовах вільного ринку.

Коментарі не дозволені.