Для вас працює чат-бот у Viber

Шановні споживачі, запрошуємо вас скористатися перевагами нашого нового онлайн-сервісу – чат-боту  у  месенджері Viber.

Це зручний спосіб передати показники лічильника, перевірити стан особового рахунку та наявність заборгованості за послугу з розподілу природного газу.

 Щоб стати користувачем чат-боту,  достатньо  зареєструвати свій номер телефону (якщо цього не зробили раніше) за посиланням http://poltavagaz.com.ua/cabinet/registerphone.php або звернутися до фахівців служби обліку за місцем проживання  (номери абонвідділів усіх районів зони обслуговування АТ «Полтавагаз» можна знайти тут: http://poltavagaz.com.ua/?p=9361).

Для того аби  відшукати чат-бот у Viber, відскануйте за допомогою свого додатку в мобільному пристрої  QR-код. Після того як ви будете підписані  на цей паблік-аккаунт,  відкриється контекстне меню, що містить усі  необхідні пункти для подальшої роботи з ботом.

Звертаємо увагу, що в період карантину питання щодо передачі показників лічильників, нарахувань за послуги з розподілу природного газу та звірки платежів надаються тільки в дистанційному режимі. Тож  активне використання чат-боту, як і інших онлайн сервісів, які на сьогодні пропонує споживачам АТ «Полтавагаз»,  якраз на часі.

Коментарі не дозволені.