Аварійна ситуація у Полтавському районі (с. Мале Ладижине, с. Дудникове, с. Василівка, с. Степанівка)

3 грудня під час проведення земляних робіт місцевим фермером було пошкоджено газопровід високого тиску в с.Мале Ладижине Полтавського району. У зв’язку з аварійною ситуацією, було припинено розподіл природного газу до будинків мешканців цього населеного пункту та прилеглих сіл Василівка, Дудникове і Степанівка.

Керуючись вимогами пункту 5.7 розділу V Правил безпеки системи газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України №285 від 15.05.2015 року, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 08.06.2015 року за №674/27119, розподіл природного газу по даному газопроводу припинено шляхом встановлення інвентарної заглушки.

Про це офіційним листом від 04.12.2020 №57.12/11430 поінформовано Полтавську райдержадміністрацію, Коломацьку сільську раду та Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

Наразі працівники АТ «Полтавагаз» працюють над ліквідацією аварійної ситуації.

Для відновлення розподілу природного газу, після завершення аварійно-відновлювальних робіт, власникам (балансоутримувачам, орендарям) будинків необхідно безумовно дотримуватися Правил безпеки систем газопостачання та надати доступ до приміщень (квартир), де знаходяться газові мережі і прилади.

За детальнішою інформацією звертайтеся в службу експлуатації внутрішньобудинкових газових мереж та обладнання АТ “Полтавагаз” на адресу: м.Полтава, вул. О.Гончара,2, тел.: 50-14-07, або в Кол-центр, тел.: 0-800-508-104. 

Коментарі не дозволені.