Основне завдання АТ «Полтавагаз» як Оператора газорозподільної системи полягає у наданні послуги з розподілу природного газу. Це означає, що товариству необхідно постійно утримувати мережу в належному стані, ремонтувати й оновлювати розподільчі газопроводи, відповідні споруди та обладнання для їх безперебійної й безаварійної роботи, а отже безпечної доставки газу до осель споживачів.

З кожним роком обсяг цієї роботи збільшується, адже газопроводи поступово зношуються, потребуючи поточного та капітального ремонтів, чи навіть повної заміни.

Відповідно до розроблених та затверджених АТ «Полтавагаз» планів та інвестиційних програм, безперервно, протягом року, на газопроводах, що перебувають у зоні обслуговування цього газорозподільного підприємства, тривають регламентні роботи. Найскладніші та найоб’ємніші ремонти, як правило, припадають на теплу пору року. Але іноді виникають ситуації, коли доводиться припиняти розподіл газу на цілі багатоповерхові будинки, вулиці і населені пункти навіть в опалювальний період. Ми усвідомлюємо, що це спричиняє тимчасовий дискомфорт споживачам газу, але просимо їх ставитися до проблеми з розумінням, адже всі роботи проводяться з дотриманням норм законодавства та виключно заради їхньої безпеки. У свою чергу звертаємо увагу споживачів, що оперативність відновлення розподілу природного газу після проведення ремонтних чи аварійно-відновлювальних робіт залежить лише від вас. Обстеження газових мереж та приладів перед пуском блакитного палива до них — законна вимога, яка гарантує їх безпечну експлуатацію. Підтримуйте газову систему, котра знаходиться у вашій власності, у належному стані: забезпечуйте своєчасне технічне обслуговування та тримайте у відповідності документацію. Не занесені дані про газові прилади до вашого проєкту з відміткою Оператора ГРМ вважаються незаконно встановленими та не можуть використовуватися.

Також закликаємо політичні сили та окремих представників партій і громадськості не піаритися на газовій тематиці та не підбурювати населення до масових заворушень й порушення правопорядку. Пам’ятайте, що у своїй діяльності кожен з вас має керуватися законами, а не прийомами чорного піару. Якщо ви позиціонуєте себе народними обранцями, котрі діють в інтересах цього народу, то припиніть підміну понять. Адже ті дії, які ви вчиняєте наражають людей на небезпеку, але ніяк не застерігають від трагічних наслідків недбалого поводження з газовими мережами та приладами. Будь ласка, перед черговими постами на своїх сторінках, замовленням матеріалу у піарників, зібранням мітингів, ознайомтеся з Кодексом ГРМ та Правилами безпеки систем газопостачання. Бережіть здоров’я та життя тих, хто вам довірився!

Коментарі не дозволені.