АТ «Полтавагаз» застерігає споживачів від самостійної реконструкції розподільної системи газу та газових приладів у своїх помешканнях

Експлуатація газового обладнання, встановленого без належно оформленої документації та безпосередньої участі фахівців, які мають ліцензію на відповідну діяльність та дозвіл на роботи підвищеної небезпеки, забороняється. Відповідно до Розділу V, глави 5, пункту 5.7 Правил безпеки систем газопостачання, у разі самовільного підключення газових приладів і пристроїв та невідповідності системи газопостачання проектній і виконавчо-технічній документації, Оператор ГРМ зобов’язаний припинити розподіл природного газу до будинку споживача.

Навіть якщо ви хочете замінити газове обладнання в оселі на аналогічне, і при цьому його потужність та місце розташування не змінюються, не намагайтеся робити це самотужки. Попередньо обов’язково зверніться до газового господарства.

Адже для заміни газових плит, котлів, камінів та водонагрівачів, а також узаконення самовільно встановлених, власнику необхідно подати в місцеве управління систем газопостачання АТ «Полтавагаз» письмову заяву, надати копії:

– паспорта громадянина України;

– ІПН;

– технічного паспорта на будівлю;

– документа, що підтверджує  право власності;

– паспорта газового приладу;

– акт перевірки вентиляційно-димових каналів.

Зверніть увагу, що підключення до діючої системи газопостачання та пусконалагоджувальні роботи може проводити тільки АТ «Полтавагаз»! Відновлення розподілу природного газу після заміни газового обладнання здійснюється газорозподільним підприємством за зверненням власника (балансоутримувача та/або орендаря (наймача)) житлового будинку.

АТ «Полтавагаз» вкотре наголошує: самовільне втручання в систему газопостачання може стати причиною не тільки відсутності розподілу газу, а й нещасних випадків, часом з трагічними наслідками. Будьте пильними при користуванні газом у побуті, не наражайте неправомірними діями на небезпеку себе та оточуючих.

Коментарі не дозволені.