Нарахування субсидій та пільг

За офіційною інформацією департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА на оплату комунальних послуг, зокрема й розподілу природного газу, проведено перерахунки розмірів субсидій та пільг за січень 2021 року з урахуванням підвищення тарифів.

З питаннями проведення перерахунків та подання додаткових документів одержувачам житлових субсидій та пільг звертатися до управлінь соцзахисту не потрібно.

В межах соціальних норм збільшення вартості комунальних платежів буде компенсовано за рахунок підвищення розміру житлових субсидій та пільг. Відповідно до законодавства розмір субсидії розраховується як різниця між вартістю житлово-комунальних послуг у межах встановлених соціальних нормативів та розміром обов’язкового відсотка платежу, який визначається індивідуально для кожної сім’ї.

Сім’ям, які вперше планують звернутися за житловою субсидією, для визначення права на її отримання, слід подати заяву та декларацію до управлінь соціального захисту відповідно до місця проживання.

З 1 січня 2021 року документи на призначення державних соціальних гарантій, у тому числі житлових субсидій, подаються до:
– відділів соцзахисту відповідної територіальної громади або визначеної посадової особи виконавчого органу сільської, селищної чи міської ради;
– уповноважених осіб старостинських округів;
– посадових осіб ЦНАП (у разі їх створення).

Документи також можна подати лише двома способами:
– в електронному вигляді через сайт Мінсоцполітики в розділі Е-сервіси за посиланням: https://subsidii.mlsp.gov.ua/
– направити поштою.

Пам’ятайте, своєчасна оплата послуги розподілу природного газу — гарантія безперебійного та безаварійного газопостачання до ваших осель.

Коментарі не дозволені.