Питання – відповідь


Шановні споживачі природного газу! З питань розрахунків чи заборгованості за спожитий природний газ, отримання субсидій, оформлення договірних відносин звертайтеся до ТОВ «ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ»
На сайті ПАТ «Полтавагаз» в розділі «питання-відповідь» розглядаються питання щодо приєднання до газової мережі, зняття контрольних показників лічильників, виконання аварійних робіт, встановлення та перевірка засобів вимірювальної техніки, реконструкції системи газопостачання, видачі технічних умов, розробки проектної документації, ремонту газового обладнання, планово-технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж і т.п.

Шановні споживачі! ПАТ “Полтавагаз” прохає в зверненні вказувати наступні дані:
1) Населений пункт
2) Особистий рахунок споживача
3) Номер телефону для зворотнього контакту

Надана інформація прискорить опрацювання Вашого звернення, та надання вичерпної відповіді по ньому! Дякуємо за розуміння!

 

Питання – відповідь: Один коментар

 1. Добрый день!
  Мой номер счета 326349. У меня давно установлен счетчик. Ежемесячно я передаю показания счетчика, но в личном кабинете мои показания игнорируют и прибавляют более 30 м.куб. в месяц. Сейчас разница между моими реальными показателями на сетчике и вашими составляют более 400 м.куб. Почему?
  С уважением, Ирина.

  • Доброго дня, Ірина! ПАТ “Полтавагаз” розглянувши Ваше звернення від 29.03.2017р. повідомляє наступне:
   Відносини між газопостачальними підприємствами, газорозподільними підприємствами та фізичними особами – споживачами природного газу регулюються Правилами постачання природного газу, затвердженими постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30 вересня 2015 року № 2496, Кодексом газорозподільних систем, затверджених постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2494, Положенням про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у перехідний період), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2015 року № 758.
   Розділом IX главою 4 пунктом 4 Постанови НКРЕКП №2494 від 30.09.2015року “Про затвердження Кодексу газорозподільних систем” передбачено, що побутовий споживач, який за умовами договору розподілу природного газу розраховується за лічильником газу, зобов’язаний щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показання лічильника газу та протягом п’яти діб (до 05 числа включно) надавати їх Оператору ГРМ у спосіб, визначений договором розподілу природного газу.
   У разі неотримання Оператором ГРМ до 06 числа місяця, що настає за розрахунковим, показань лічильника газу та за умови, що лічильник газу не оснащений засобами дистанційної передачі даних, фактичний об’єм розподілу та споживання природного газу (алокація) по об’єкту споживача за розрахунковий період визначається Оператором ГРМ на рівні планового місячного об’єму споживання на відповідний період, що розраховується, виходячи з групи споживання побутового споживача, з урахуванням вимог цього Кодексу. Якщо за підсумками наступного місяця споживач своєчасно надасть покази лічильника газу, формування об’єму розподілу та споживання природного газу за період зазначеного місяця здійснюється з урахуванням наданих показань. Після 10го квітня в кабінеті споживача Ви побачите показники згідно Ваших оплат. Також повідомляємо, що для уникнення планових місячних нарахувань потрібно вчасно передавати показники лічильника.
   Передати зняті показники лічильника Ви можете одним з наступних способів:

   1) Зателефонувавши за безкоштовним номером до Кол-центру 0800-508-104;

   2) Через особистий кабінет на сайті ПАТ “Полтавагаз”http://poltavagaz.com.ua або у розділі “Споживачам” цього ж сайту;

   3) За безкоштовним, цілодобовим телефонним номером 0800-501-507 (автовідповідач);

   4) Шляхом зазначення показань у сплаченому рахунку (квитанції абонентської книжки) Оператора ГРМ;

   5) За допомогою СМС-повідомлення на номер +380676275637(*Код бази*Номер особового рахунку*Показник#)
   Дякуємо за Ваше звернення! В разі, якщо Ви маєте інші запитання, або пропозиції з приводу роботи ПАТ “Полтавагаз” передавайте їх будь ласка по безкоштовному номеру телефону в кол-центр ПАТ “Полтавагаз” 0(800)-508-104, або на електронну адресу callcenter@poltavagaz.com.ua

 2. Здравствуйте. Какая будет абонплата за месяц с счётчиком пропускной способности 6м.куб./ час ? С оглядкой на постанову НКРЕ абонплата привязана к мощности счётчика. Спасибо за ответ.

  • Доброго дня, Олександр! ПАТ “Полтавагаз” розглянувши Ваше звернення від 29.03.2017р. повідомляє наступне: Постанова “Про встановлення тарифів на послуги розподілу природного газу” на данний момент не набрала чинності. Тому роз’яснення щодо неї будуть надані після набрання законної чинності. Дякуємо за Ваше звернення! В разі, якщо Ви маєте інші запитання, або пропозиції з приводу роботи ПАТ “Полтавагаз” передавайте їх будь ласка по безкоштовному номеру телефону в кол-центр ПАТ “Полтавагаз” 0(800)-508-104, або на електронну адресу callcenter@poltavagaz.com.ua

 3. Какие документы должны предоставлять работники, устанавливающие газовые счетчики в квартирах?

  • Доброго дня Володимир. ПАТ “Полтавагаз” розглянувши Ваше, звернення від 29.03.2017р. повідомляємо наступне: співробітники які виконують роботи по встановленню газових лічильників мають при собі посвідчення співробітника. Дякуємо за Ваше звернення.

 4. Кузьменко Александр Михайлович on коментує:

  Добрый День!
  Пишу Вам с просьбой не отключать мне газ, а просто розбить сумму задолжености на летние месяца. Я обязательно ее погашу.Я ездил в Глобино,чтоб написать заявление,но мне сказали,что все Полтава решает.Вот поэтому я и написал Вам.Мой адрес с.Погребы.ул.Молодижна 2.Прошу войти в положение и пересмотреть меры.Пожалуйста поймите ,что такой вариант проще,чем мне ехать в Полтаву в возрасте 67 лет.Это как никак возраст.Прошу будьте благоразумны.

  • Доброго дня, Михайло Олександрович! Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Полтавагаз», розглянувши Ваше звернення від 29.03.2017 року, повідомляє наступне:

   Постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2015 року №758 затверджено «Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у перехідний період)». Це положення визначає обсяг та умови виконання спеціальних обов’язків, що покладаються на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів на ринку природного газу, зокрема для забезпечення стабільності, належної якості та доступності природного газу, а також для підтримання рівня безпеки постачання природного газу споживачам.

   Додатком 1 Положення визначено ТОВ «Полтавагаз збут» постачальником природного газу, на якого покладено спеціальні обов’язки щодо постачання природного газу побутовим споживачам та релігійним організаціям та території ліцензованої діяльності з розподілу природного газу ПАТ «Полтавагаз».

   Враховуючи вищевикладене, в зв’язку з анулюванням з 01.07.2015р. ПАТ «Полтавагаз» дії ліцензії щодо надання послуг з газопостачання за регульованим тарифом усім категоріям споживачів (постанова НКРЕКП № 1732 від 11.06.2015р.), керуючись ст. 7 Закону України «Про звернення громадян», Вам необхідно звернутися для отримання відповіді з приводу Вашого питання до ТОВ “Полтавагаз збут”:http://poltavagazzbut.com.ua/.

 5. Я проживаю по адресу г.Полтава, ул.Пушкарёвская, 22-А, кв.; о/р 327406. В нашем доме устанавливали счётчики газа, но я жила у дочери и счётчик не поставила. Теперь мне выстаыили тариф за газ 162,34 грн. с сентября месяца, объяснили, что это для тех, кто отказался от счётчика (наказание, что ли?) Я живу одна, в квартире плита и колонка. На основании каких документов определяется такой тариф? На вашем сайте тариф на одного человека в месяц 96,31 грн.

  • Доброго дня, Світлана! ПАТ “Полтавагаз” розглянувши Ваше звернення від 29.03.2017р. повідомляє наступне: для вирішення Вашого питання необхідно звернутися з письмовою заявою до керівника виробничих служб м.Полтави та Полтавського району, за адресою м.Полтава вул.Сінна 38а. Дякуємо за Ваше звернення. В разі, якщо Ви маєте інші запитання, або пропозиції з приводу роботи ПАТ “Полтавагаз” передавайте їх будь ласка по безкоштовному номеру телефону в кол-центр ПАТ “Полтавагаз” 0(800)-508-104, або на електронну адресу callcenter@poltavagaz.com.ua

 6. Що буде якщо в квартирі самовільно встановити автономне опалення? не маючи дозволу.

  • Доброго дня, Олександр! ПАТ “Полтавагаз” розглянувши Ваше звернення від 23.03.2017 року повідомляє наступне:

   Оскільки природний газ, який використовують у побуті – є вибухонебезпечною речовиною, то своїми неправомірними діями споживачі створюють загрозу не тільки своєму життю та здоров’ю, а й наражають на небезпеку оточуючих людей.
   Тому, звертаємо Вашу увагу на те, що необхідність отримання дозволів та забезпечення споживачами дотримання правил та вимог чинного законодаства в першу чергу спрямовано на гарантування безпеки, як Вашої так і оточуючих.
   Варто зауважити, що втручання в газову мережу та несанкціонованое підключення газових приладів споживачами природного газу є грубим порушенням чинного законодавства України.
   Згідно Наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України № 285 від 15.05.2015 року “Про затвердження Правил безпеки систем газопостачання” підлягає відключенню від системи газопостачання обладнання житлових і громадських будинків із встановлення заглуши за умови самовільного підключення газових приладів і пристроїв споживача до системи газопостачання.
   Крім того згідно Кодексу газорозподільних систем затвердженого Постановою НКРЕКП №2494 від 30.09.2015. несанкціоноване підключення газових приладів на об’єкті споживача, що обліковується за нормами споживання, а також несанкціоноване підключення газових приладів на об’єкті споживача (за наявності лічильника), внаслідок якого перевищується діапазон обчислення лічильника газу (сумарна номінальна потужність газових приладів і пристроїв перевищує діапазон обчислення лічильника газу) належить до порушень споживача та несанкціонованого споживача, які кваліфікуються як несанкціонований відбір природного газу з ГРМ (крадіжка газу) та внаслідок яких щодо них здійснюється нарахування необлікованих об’ємів (обсягів) природного газу.
   Згідно вимог Кодексу газорозподільних систем встановлення нового газового обладнання є реконструкцією чи технічним переоснащення вже підключеного до газорозподільної мережі об’єкта, що потребує внесення відповідних змін до проектної документації, а у разі її відсутності розроблення нової проектної документація, а в певних випадках також розробки технічних умов.
   Враховуючи вищевикладене, Вам необхідно дотримуватися встановленого чинним законодавством порядку переходу на автономне опалення.

 7. Добрий день! Підскажіть будь ласка номер телефону прийому замовлень на ремонт газового обладнання у м.Полтава. Дякую.

  • Доброго дня, Юрій! ПАТ “Полтавагаз” розглянувши Ваше звернення повідомляє наступне: замовлення на ремонт газового обладнання не приймаються в телефонному режимі. Для виклику майстра Вам необхідно звернутися за адресою Сінна 38а в каб.№25. Дякуємо за Ваше звернення.

 8. Вiтаю.
  Абонент 567349. Вихотячи з рахунку, субсидiю знято. То чому-ж не поновлено пiльгу (ЧАЕС)?

  • Доброго дня, Валерій! Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Полтавагаз», розглянувши Ваше звернення від 22.03.2017 року, повідомляє наступне:

   Постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2015 року №758 затверджено «Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у перехідний період)». Це положення визначає обсяг та умови виконання спеціальних обов’язків, що покладаються на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів на ринку природного газу, зокрема для забезпечення стабільності, належної якості та доступності природного газу, а також для підтримання рівня безпеки постачання природного газу споживачам.

   Додатком 1 Положення визначено ТОВ «Полтавагаз збут» постачальником природного газу, на якого покладено спеціальні обов’язки щодо постачання природного газу побутовим споживачам та релігійним організаціям та території ліцензованої діяльності з розподілу природного газу ПАТ «Полтавагаз».

   Враховуючи вищевикладене, в зв’язку з анулюванням з 01.07.2015р. ПАТ «Полтавагаз» дії ліцензії щодо надання послуг з газопостачання за регульованим тарифом усім категоріям споживачів (постанова НКРЕКП № 1732 від 11.06.2015р.), керуючись ст. 7 Закону України «Про звернення громадян», Вам необхідно звернутися для отримання відповіді з приводу Вашого питання до ТОВ “Полтавагаз збут”:http://poltavagazzbut.com.ua/.

 9. Чи підлягає повірці новий заводський лічильник газу/повірений заводом -виробником/ Наш лічильник газу при повірці був забракований представником Могилів -Подільльської дільниці ПАТ*ВІННИЦЯГАЗ* Ми купили на заводі-встановити відмовляються .Вимагають спочатку здати на повірку . на якій підставі повірений лічильник треба ще раз повіряти.

  • Доброго дня, Сергій! ПАТ “Полтавагаз” розглянувши Ваше звернення від 21.03.2017р. повідомляє наступне: Відповідно до пункту 7 глави 4 розділу Х Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 №2494 При проведенні перевірки вузла обліку перед введенням його в експлуатацію та пробним пуском газу суміжний суб’єкт ринку природного газу (Оператор ГРМ, споживач) за власний рахунок може проводити перевірку працездатності вузла обліку чи його складових за допомогою контрольних ЗВТ чи пересувних вимірювальних комплексів та за необхідності ініціювати проведення перевірки справності та/або метрологічних характеристик окремих ЗВТ (у тому числі позачергової або експертної повірки), а також експертизи на предмет пошкодження ЗВТ та/або пошкодження пломб у порядку, визначеному цим Кодексом. Вартість зазначених заходів сплачується в порядку, передбаченому цим Кодексом.
   Також повідомляємо, що за більш детальною інформацією по Вашому випадку необхідно звернутися до Вашого оператора ГРМ. Дякуємо за Ваше звернення.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>