Питання – відповідь


Шановні споживачі природного газу! З питань розрахунків чи заборгованості за спожитий природний газ, отримання субсидій, оформлення договірних відносин звертайтеся до ТОВ «ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ»
На сайті АТ «Полтавагаз» в розділі «питання-відповідь» розглядаються питання щодо приєднання до газової мережі, зняття контрольних показників лічильників, виконання аварійних робіт, встановлення та перевірка засобів вимірювальної техніки, реконструкції системи газопостачання, видачі технічних умов, розробки проектної документації, ремонту газового обладнання, планово-технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж і т.п.

Шановні споживачі! АТ “Полтавагаз” прохає в зверненні вказувати наступні дані:
1) Населений пункт
2) Особистий рахунок споживача
3) Номер телефону для зворотнього контакту

Надана інформація прискорить опрацювання Вашого звернення, та надання вичерпної відповіді по ньому! Дякуємо за розуміння!
 
 

Опитувальна анкета

 

Будь ласка, уважно прочитайте та заповніть анкету. Отриману інформацію буде використано для визначення рівня Вашої задоволеності нашими послугами та поліпшення якості нашої роботи. Для цього поставте відповідні позначки (галочку) у таблиці.
 

Оцініть нашу роботу, відповівши на питання:

Питання
Варіанти відповідей
Так
Не в повній мірі
Ні
Спосіб передачі показників зручний для Вас:
1. Особистий кабінет споживача
2. Телефон (автовідповідач)
3. Смс повідомлення
4. Інші способи передачі показників
Чи задовільняє Вас…?
Якість отриманих послуг
Оперативність прийняття рішень з вашого питання
Оперативність виконання робіт
Режим нашої роботи
Відношення співробітників до Вас
Кваліфікація співробітників
Інша діяльність
поліпшилась
не змінилась
стало гірше
Якщо ви звертались до нас раніше, то як на Ваш погляд, змінилась якість наших послуг
Додаткова оцінка (Просимо висловити свою думку, якщо були вибрані варіанти “ні”, “стало гірше”)
Ваші побажання та пропозиції (Будь ласка, в разі не задоволеності нашими послугами вкажіть відділ, та питання з якого у вас виникли проблеми)
Просимо Вас за бажанням залишити контактну інформацію для зворотнього зв’язку
Будь ласка уважно перевірте заповнення анкети.

Питання – відповідь: 2 819 коментарів

 1. Добрый день, подскажите пожалуйста в частном доме хочу сделать реконструкцию газовой системы (установить котёл и вынести счётчик за улицу) что для этого надо сделать?

  • Шановний споживач! Відповідно до Правил безпеки систем газопостачання заміна (перенесення) газового обладнання виконується за заявою власника (орендаря (наймача)) до гагазорозподільного підприємства, яким є ПАТ «Полтавагаз». Ці роботи виконуються спеціалізованою організацією, яка має відповідний дозвіл з оформленням виконавчо-технічної документації. Документи передаються до архіву газорозподільного підприємства.

 2. Подскажите,пожалуста ,можно ли устанавливать газовую плиту перед газовой трубой и накаком растоянии устанавливают счетчик

  • Шановний споживач! Розміщення газового обладнання виконується відповідно до затвердженої проектної документації по кожному конкретному об’єкту, на якому воно буде знаходитися, з урахуванням державних будівельних норм. Проекти розробляються після обстеження проектувальником об’єкту (будинку, квартири) з виїздом на місце.

  • Шановний споживач! Відповідно до статті 6 Закону України “Про забезпечення комерційного обліку природного газу” суб’єкти господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, зобов’язані забезпечити встановлення лічильників газу для населення, що проживає у квартирах та приватних будинках, в яких газ використовується тільки для приготування їжі до 1 січня 2021року. Про строки виконання робіт ПАТ “Полтавагаз” буде повідомлено додатково.
   Разом з тим, відповідно до статті 3 цього Закону побутові споживачі природного газу- фізичні особи (населення) можуть самостійно забезпечити встановлення індивідуальних приладів обліку природного газу (індивідуальних лічильників) з подальшою компенсацією таких витрат за рахунок коштів, які ними сплачуються за тарифом на розподіл природного газу.
   Порядок і розміри компенсації витрат на придбання та встановлення індивідуальних приладів обліку природного газу для споживачів -фізичних осіб (населення) встановлюються Кабінетом Міністрів України, але на сьогоднішній день Порядок компенсації на законодавчому рівні не прийнятий.

 3. Доброго дня підкажіть будь ласка . Зараз в приватному будинку проводиться реконструкція системи газопостачання зі встановленням нового двухконтурного котла. На разі виконуеться проект. Маемо на меті встановити безкоштовно лічильник газу за відповідною заявою. До цього сплачували без лічильника по нормі споживання. Чи можемо ми розраховувати на безкоштовне встановлення лічильника газу , і якщо так , то в який термін необхідно подати відповідну заяву, та в який термін його можуть встановити. Дякую за увагу.

  • Шановний споживач! Відповідно до статті 6 Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» (із змінами, внесеними згідно із Законом №2260-VIII від 21.12.2017) ПАТ «Полтавагаз» виконає встановлення лічильника газу. Вам необхідно подати письмову заяву до місцевого підрозділу газового господарства області, там же буде повідомлено про термін виконання робіт.

 4. Де написати заяву на встановлення індивідуального лічильника газу? За якою адресою? Проживаю на Алмазному.

  • Шановний споживач! Для встановлення лічильника Ви маєте звернутися з письмовим зверненням до керівника виробничих служб м.Полтава Ю.Самсонова за адресою: м.Полтава вул.Олеся Гончара, буд.№2.

 5. Добрий день, чи можливо здійснити заміну вже встановленого газового лічильника 2007 року виробництва? Механічний диск всередині при роботі скрипить. Дратує дуже.

  • Доброго дня, пане Олексію! Зверніться до виробничої служби для оформлення заявки на технічне обслуговування. Адреса: м.Полтава вул.О. Гончара, буд.№2 каб.№35. Усі довідки телефоном: (0532)56-97-77.

 6. Добрый день. Скажите пожалуйста,можно ли в случае переплаты ,перевести деньги с своего лицевого счета на другой. Спасибо

  • Шановний споживач! З питань розрахунків за спожитий природний газ звертайтеся до ТОВ «Полтавагаз збут».

  • Шановний споживач! Для оформлення заявки на технічне обслуговування звертайтеся до виробничої служби за адресою : м.Полтава вул.О. Гончара, буд.№2 каб.№35. Довідки телефоном: (0532)56-97-77.

 7. Доброго дня! Чи можливо і в який термін встановити газовий лічильник за власні кошти? Театральна, 8, кв.2. Фактично проживє 2 особи.

  • Доброго дня, шановний споживач! Відповідно до статті 3 Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» побутові споживачі блакитного палива – фізичні особи (населення) можуть самостійно забезпечити встановлення індивідуальних лічильників з подальшою компенсацією таких витрат за рахунок коштів, які ними сплачуються за тарифом на розподіл природного газу.
   Порядок і розміри компенсації витрат на придбання та встановлення індивідуальних приладів обліку природного газу для споживачів – фізичних осіб (населення) встановлюється Кабінетом Міністрів України, але на сьогоднішній день Порядок компенсації на законодавчому рівні не прийнятий.

 8. Доброго дня сьогодні 16.02 2019 року по вул. Станіславського 10 під’їзд 5 по одному стояку відключили газ. Ремонтна бригада сказала, що проблема у вентилі, вони перекрили і поїхали. Запитання чому не відремонтували як це все проходить по правилам? Дякую

  • Доброго дня, пані Наталіє! Положенням глави VI розділу 7 п.1 Кодексу ГРМ передбачено, що Оператор ГРМ в установленому законодавством порядку має право припинити/обмежити газопостачання (розподіл природного газу) на об’єкт споживача (у тому числі побутового споживача) з дотриманням Правил безпеки систем газопостачання, затверджених Міністерством енергетики та вугільної промисловості України Наказом №285 від 15.05.2015р., який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 08.06.2015 р. за №674/27119 (надалі ПБСГ) та нормативних документів, що визначають порядок обмеження/припинення газопостачання (розподілу) природного газу, у випадках визнання в установленому порядку аварійним станом газорозподільної системи та/або ліквідація наслідків аварій, спричинених надзвичайними ситуаціями техногенного, природного або екологічного характеру, та проведення ремонтно-відновлювальних робіт, в інших випадках, передбачених законодавством.
   Крім того, згідно розділу V пункту 5 підпункту 5.7 ПБСГ відключенню від системи газопостачання із встановленням заглушки підлягає обладнання за умови наявності витоків газу.
   Припинення газопостачання окремих квартир будинку за адресою: м.Полтава, вул. Станіславського,10 пов’язане з ліквідацією аварійної ситуації, яка склалася внаслідок витоків газу, що мали місце на ввідному газопроводі будинку, про що працівниками ПАТ «Полтавагаз» складено відповідний акт.
   Ремонтні роботи та відновлення постачання (розподілу природного газу) заплановано на 19 лютого 2019року. Включення газових приладів виконується після надання допуску в усі квартири, розташовані по газовому стояку, для обстеження внутрішньобудинкової системи газопостачання та проведення контрольного опресування. Газопостачання будинку за адресою: м.Полтава, вул. Станіславського,10 буде відновлене за умови забезпечення безперешкодного доступу працівникам ПАТ «Полтавагаз» до газового обладнання квартир, для виконання технічного обслуговування та перевірки приміщень на загазованість у відповідності до вимог п.5.10. глави 5 розділу V ПБСГ.

  • Доброго дня, пані Юліє! Для відключення від послуг газопостачання Вам необхідно звернутися до служби обліку та розрахунків за адресою: м.Полтава, вул.Шевченко, 80-а.

 9. яка максимальна довжина шлангу до газ.плити дозволена та який шланг треба ставити?

  • Шановний споживач! Відповідно до п.6.4 ДБН В.2.5-20-2001 приєднання до газопроводу побутових газових приладів та апаратів допускається передбачати гнучкими рукавами після вимикаючого пристрою на відгалуженні газопроводу до установок. Для гнучких рукавів слід застосовувати гумові рукави, рукави в металевій оплітці та металорукави, які повинні бути стійкими до транспортованого газу при заданих тиску та температурі. Гнучкі рукави для приєднання побутових газових приладів не повинні мати стикових з’єднань і довжину більше 2 м. В місцях приєднання до газопроводу та обладнання, а також з’єднанні між собою гнучкі рукави повинні надягатися на гофровані наконечники. Забороняється прихована прокладка гнучких рукавів, пересічення гнучкими рукавами будівельних конструкцій, в тому числі віконних та дверних отворів.
   Гнучкий рукав повинен бути сертифікований до використання його на газовому паливі.

 10. Добрый день, 12.02.19 15.38 шестая в очереди в абонентском отделении на Ленина, из трёх окон принимает только одно. Начинаю сомневаться что сегодня успею, возможна ли с вашей стороны более клиентоориентированная работа?

  • Доброго дня, пані Ксеніє! Дякуємо, що завітали на наш сайт. Ми візьмемо уваги Ваше зауваження щодо покращення роботи у центрах з обслуговування споживачів.

 11. Добрый день.Ответьте,пожалуйста,сколько надо ждать пароль для регистрации в личном кабинете??? Через несколько дней будет уже месяц,как я подала заявку на регистрацию лицевого счета.

  • Доброго дня, пані Олено! Ймовірно, у даному веб-сервісі стався збій. Спробуйте пройти реєстрацію ще раз. Приносимо вибачення за незручності.

  • Шановний споживач! Відповідно до статті 6 Закону України “Про забезпечення комерційного обліку природного газу” суб’єкти господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, зобов’язані забезпечити встановлення лічильників газу для населення, що проживає у квартирах та приватних будинках, в яких газ використовується тільки для приготування їжі до 1 січня 2021року. Про строки виконання робіт ПАТ “Полтавагаз” буде повідомлено додатково.
   Разом з тим, відповідно до статті 3 цього Закону побутові споживачі природного газу- фізичні особи (населення) можуть самостійно забезпечити встановлення індивідуальних приладів обліку природного газу (індивідуальних лічильників) з подальшою компенсацією таких витрат за рахунок коштів, які ними сплачуються за тарифом на розподіл природного газу.
   Порядок і розміри компенсації витрат на придбання та встановлення індивідуальних приладів обліку природного газу для споживачів -фізичних осіб (населення) встановлюються Кабінетом Міністрів України, але на сьогоднішній день Порядок компенсації на законодавчому рівні не прийнятий.

 12. Здравствуйте! Интересует такой вопрос. Должны ли жители многоквартирного дома писать заявления на установку индивидуальных счётчиков газа , которая в соответствии с законом должна быть окончена в 2021году? Где можно получить информацию, когда планируется установка счётчиков в конкретном доме. Спасибо

  • Шановний споживач! Відповідно до статті 6 Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» (зі змінами, внесеними згідно із Законом №2260-VIII від 21.12.2017р.) ПАТ «Полтавагаз» виконає встановлення лічильника газу. Про терміни виконання робіт буде повідомлено додатково. Жителям будинків заяви писати не потрібно.

 13. Копили вул Горького101 написали обяву що 12 лютого відключають газ в звязку з ремонтом, без часу відключення з__ і до ___, пишуть що використають заглушку, яка заглушка? дом на автономному опаленні, взимку відключити дом це диверсія

  • Доброго дня, пане Володимире! 12 лютого 2019 року ПАТ «Полтавагаз» були заплановані ремонтні роботи будинкової системи постачання , в зв’язку з чим планувалось припинення газопостачання житлових будинків за адресами: с.Копили, вул.Горького,70-б та 101. Відповідно до л.5.8 розділу V Правил безпеки систем газопостачання (ПБСГ), затверджених Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 15.05.2015 року №285, при виконанні капітального ремонту відключення газового обладнання необхідно виконувати зі встановленням заглушок. Щодо можливого припинення постачання/розподілу газу направлено письмове повідомлення до Полтавської районної державної адміністрації , Терешківської сільської ради, головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій листами від 05.02.2019р.

 14. Квартира у новобудові, автономне опалення
  Необхідно перенести газовий котел. Чи можливо це зробити та яка процедура?

  • Шановний споживач! Відповідно до Правил безпеки систем газопостачання заміна (перенесення) газового обладнання виконується за заявою власника (орендаря (наймача)) до гагазорозподільного підприємства, яким є ПАТ «Полтавагаз». Ці роботи виконуються спеціалізованою організацією, яка має відповідний дозвіл з оформленням виконавчо-технічної документації. Документи передаються до архіву газорозподільного підприємства.

 15. Доброго дня! Підкажіть чи може мій батько, отримати компенсацію витрат за встановлення в 2018 році, індивідуального приладу обліку природного газу (індивідуального лічильника) за власний кошт в квартирі за адресою м.Полтава вул.Ціолковського 37 кв. 29. Згідно Закону України Про внесення змін до Закону України “Про забезпечення комерційного обліку природного газу” щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу від 21.12.2017р. № 2260-VІІІ, передбачена дана компенсація протягом 12 місяців. В наявності є всі квитанції про сплату за надані послуги. Дякую.

  • Доброго дня, шановний споживач! Відповідно до статті 3 Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» побутові споживачі блакитного палива – фізичні особи (населення) можуть самостійно забезпечити встановлення індивідуальних лічильників з подальшою компенсацією таких витрат за рахунок коштів, які ними сплачуються за тарифом на розподіл природного газу.
   Порядок і розміри компенсації витрат на придбання та встановлення індивідуальних приладів обліку природного газу для споживачів – фізичних осіб (населення) встановлюється Кабінетом Міністрів України, але на сьогоднішній день Порядок компенсації на законодавчому рівні не прийнятий.

 16. Добрый день. Подскажите пожалуйста как сменить номер телефона в личном кабинете ?
  Спасибо.

  • Доброго дня, пане Олександре! Для видалення номеру просимо вказати наступні дані:
   1) дата та сума останьої оплати
   2) номер мобільного телефону
   3) особистий рахунок
   Перелічену інформацію просимо надіслати на електронну адресу Кол-центру ПАТ “Полтавагаз” callcenter@poltavagaz.com.ua (інформація необхідна для ідентифікації власника). Потім пройдіть процедуру реєстрації вже з новим номером. Дякуємо за запитання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *