Питання – відповідь


Шановні споживачі природного газу! З питань розрахунків чи заборгованості за спожитий природний газ, отримання субсидій, оформлення договірних відносин звертайтеся до ТОВ «ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ»
На сайті АТ «Полтавагаз» в розділі «питання-відповідь» розглядаються питання щодо приєднання до газової мережі, зняття контрольних показників лічильників, виконання аварійних робіт, встановлення та перевірка засобів вимірювальної техніки, реконструкції системи газопостачання, видачі технічних умов, розробки проектної документації, ремонту газового обладнання, планово-технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж і т.п.

Шановні споживачі! АТ “Полтавагаз” прохає в зверненні вказувати наступні дані:
1) Населений пункт
2) Особистий рахунок споживача
3) Номер телефону для зворотнього контакту

Надана інформація прискорить опрацювання Вашого звернення, та надання вичерпної відповіді по ньому! Дякуємо за розуміння!
 
 

Опитувальна анкета

 

Будь ласка, уважно прочитайте та заповніть анкету. Отриману інформацію буде використано для визначення рівня Вашої задоволеності нашими послугами та поліпшення якості нашої роботи. Для цього поставте відповідні позначки (галочку) у таблиці.
 

Оцініть нашу роботу, відповівши на питання:

Питання
Варіанти відповідей
Так
Не в повній мірі
Ні
Спосіб передачі показників зручний для Вас:
1. Особистий кабінет споживача
2. Телефон (автовідповідач)
3. Смс повідомлення
4. Інші способи передачі показників
Чи задовільняє Вас…?
Якість отриманих послуг
Оперативність прийняття рішень з вашого питання
Оперативність виконання робіт
Режим нашої роботи
Відношення співробітників до Вас
Кваліфікація співробітників
Інша діяльність
поліпшилась
не змінилась
стало гірше
Якщо ви звертались до нас раніше, то як на Ваш погляд, змінилась якість наших послуг
Додаткова оцінка (Просимо висловити свою думку, якщо були вибрані варіанти “ні”, “стало гірше”)
Ваші побажання та пропозиції (Будь ласка, в разі не задоволеності нашими послугами вкажіть відділ, та питання з якого у вас виникли проблеми)
Просимо Вас за бажанням залишити контактну інформацію для зворотнього зв’язку
Будь ласка уважно перевірте заповнення анкети.

Питання – відповідь: 2 569 коментарів

 1. Доброго дня ! Я в1дправив заяву заказним листом 22 кв1тня на перерахунок за фактично використаний газ Мен! виставляють що я маю борг 890 гривень в мене переплата Чекаю відповіді Чи одержали мій лист чи зробили перерахунок і коли його чекати Мій рахунок 174635 тел 0977073253

  • Доброго ранку. За спожитий газ Ви сплачуєте своєму газопостачальнику “Полтавагаз збут”. “Полтавагаз” Ви сплачуєте лише за розподіл природного газу. Тому вирішуйте, будь ласка, дане питання з відповідним товариством.

 2. Доброго дня.Як можна замовити контрольну звірку показників газу,для подальшого корегування заборгованості..о\р 17445 в полтавагаззбут .на 1.05.2020 передали показник 1663 через особистий кабінет. Нарахування проводятся не коректно .Оператори говорять що цей показник в них не відображаєтсься .Запропонували зробити оплату з вказанням початкових та теперішніх кубів газу, та замовити контролера для зняття контрольник показників.12.05.2020 провели оплату на показник 1689.на сайті відображається показник 4667 на початок травня.Дякую

  • Доброго ранку. До 22 травня поточного року контролери не працюють у зв’язку з карантином. Коли відкриються абонвідділи, Ви зможете туди звернутися та викликати контролера. Ми повідомимо додатково про відновлення їх роботи, тому слідкуйте за нашими оновленнями на сайті або офіційній сторінці у Фейсбук “АТ “Полтавагаз”.

   • Доброго дня.А можливо є номера телефонів куди можна буде зателефонувати та замовити контролера для звірки показників,після закінчення карантину.Дякую

 3. Здравствуйте. Пришла квитанция за розподіл газа и платеж больше чем в предыдущий месяц вместо 150 грн. 212 грн. И выставили задолженость. Хотя все плачу вовремя. Помогите разобраться с этим вопросом и пересчитайте квитанцию! Чтобы я мог заплатить за май правильную сумму. Особовий рахунок 5993

 4. Підкажіть, будь ласка, як при спожитому газі у 147 к. борг на квартирі 8500 грн.? Куди звернутися, аби вирішити це питання???? Особовий рахунок №49967

  • Доброго дня. Звертайтеся до свого газопостачальника “Полтавагаз збут”. “Полтавагазу Ви сплачуєте лише за розподіл. Щодо кубів, це питання до іншого товариства.

 5. 1. Як зв’язуватись з системним адміністратором з технічних питань? Через Секретаря не вдається.
  2. Абонент 8226.
  Вчора хотів змінити пароль для входу в особистий кабінет.
  Після виконання процедури отримав повідомлення: “Вам вислано SMS” (не дослівно). SMS на поточний момент так і не отримав. Спроба увійти під старим паролем не вдалась: “Користувач НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ”.
  Що маю робити далі? Я втратив доступ до особистого кабінету і не можу проглянути рахунок на оплату.

  • Доброго дня!
   Вкажіть номер телефону, на який зареєстровано особистий кабінет, особовий рахунок, ПІБ та адресу. Бажано в приватні повідомлення на сторінці АТ “Полтавагаз” у Фейсбуці. Спробуємо допомогти.

  • Доброго дня! Електронна адреса дійсна. Уважно перевірте написання та спробуйте надіслати ще раз.

 6. Я відправив Ваь заяву з проханням перерахувати кошти за розподіл газу з № 190037 на № 190035, якібули полмилково зараховані. Повідомте будь ласка яка доля заяви

  • Доброго дня! Заяви, подані протягом квітня, розглянуті. Найближчим часом кошти будуть перераховані на відповідні рахунки. Чекайте платіжку за червень.

 7. Коли нарешті АТ “Полтавагаз” почне сумлінно виконувати свої обов’язки зі спілкування з споживачами? Три місяці не було особистого кабінету. Тепер інформація про оплату відображується через два тижні і більше.
  Я заплатив 30.05.2020 – інформація досі відсутня. Попередній раз я заплатив 18.04.2020 – інформація з’явилась 02 травня після мого нагадування.

  • Доброго дня. Платежі обробляються базою. Наразі багато споживачів припустилися помилки у введенні унікальних кодів і база постійно корегується фахівцями. Саме тому її робота уповільнена.

 8. Доброго дня! Потрібні реквізити для сплати за розподіл газу. О/р 475889, споживач Закладний Олег Іванович. За даною адресою не мешкаємо. тому отримати пошту не має можливості.

 9. Що не відкрию тільки газ збут як найти нормальний газ щоб побачить скільки платить?

  • Доброго дня! Відтепер АТ “Полтавагаз” та ТОВ “”Полтавагаз збут” мають окремі кабінети. Для того, щоб подивитися нарахування за розподіл (доставку) природного газу, необхідно скористатися особистим кабінетом, що на офіційному сайті АТ “Полтавагаз” (http://poltavagaz.com.ua/ або http://poltavagaz.com.ua/cabinet/)

 10. Доброго дня! Хотілося мені дуже дізнатися таку інформацію про заборгованість в сумі 645.90 грн у будинку в якому ніхто не мешкає і газу йде максимум три куба в міс, ваша гаряча, як ви говорите лінія не відповідає. Особовий рахунок 43240, сьогодні надійшов лист з сумою боргу і в кінці написано , що в разі не сплати до 24.04.20 р. до мене будуть прийняті заходи згідно норм чинного законодавства, сьогодні 08.05.20. З якого це дива ви мені нарахували 645.90 грн, по якому тарифу ця сума, коли ми платимо кожен місяць наперед за 10 кубів і 50 грн за доставку газу. Що ви мені таке тією ТРУБОЮ транспортуєте , що я вам повинна платити такі кошти? У моєму будинку де я проживаю ви мені присилаєте платіжки в половину менші, але я користуюся в 15 разів більше, хто рахує цю заборгованість ? Показники останні місяці особисто відносили і передавали, чи ви думаєте я займаюся благодійною допомогою і буду платити такі суми? Я ВИМАГАЮ, ЩОБ МОЮ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПЕРЕГЛЯНУЛИ. Мені прислали попередження, куди мені звернутися? По-перше , карантин , куди мені йти шукати ваші так звані “абонвідділи”? Чи можливо звернутися на гарячу лінію президента, раз ваша гаряча лінія не відповіда? Хто допоможе мені з цим питанням, я це так просто не залишу , я напишу у всі установи, наберу всі гарячі лінії , пока ви не вирішите моє питання.

  • Доброго дня. У Вас борг за спожитий газ чи за розподіл природного газу?
   Якщо за куби, то звертайтеся до свого газопостачальника. Нам Ви сплачуєте лише за розподіл.

   • За розподіл газу борг, а не за куби. Я вже написала і надіслала на почту sekretar@poltavagaz.com.ua з проханням зробити перерахунок. Пока мого листа прочитають, пока відкриють його, мені за цей час або газ відріжуть, або виконавча арешт накладе. Самі подумали як за 10 кубів газу прислали ” бумажку” з боргом за доставку в 645 грн, що за цирк? Аби хоч транспортували тією трубою щось, а то просто так плати. В мене будинок де я мешкаю, так там доставку ви присилаєте в 5 р меньше. Я розумію рахувалося аби що небудь, я розумію, що будинок 240 м/кв, так якщо так уже років 6 ніхто не проживає.. Яким чином проводяться розрахунки?

    • Звернення має бути правильно оформлене, а не просто повідомлення як наприклад тут у коментарях. В іншому випадку, його ніхто розглядати не буде.http://poltavagaz.com.ua/?p=7992
     Ми бажаємо допомогти у розв’язанні проблеми і якщо наші працівники справді припустилися помилки, давайте її вирішимо. Для початку, напишіть нам на нашу пошту ПІП платника, особовий, повну адресу: pressa@poltavagaz.com.ua

     • Я правильно оформила, написала заяву з проханням на ім’я керівника місцевого правління, так як на сайті знайшла прізвище Гринчак Р. І, то написала на це ПІБ. Ви чи напишіть мені на чиє ім’ я його писати чи я не знаю що робити. В заяві я вказала все: о/р, піб, адресу, навіть номер повідомлення яке ви прислали, попрохала зробити перерахунок.

     • Напишіть нам на електронну адресу, яку ми Вам вказали: pressa@poltavagaz.com.ua Ми перевіримо інформацію по Вашій заяві. Вкажіть свій особовий, ПІП платника, повну адресу та своє питання.

 11. Доброго дня. 18.02.2020 р. звернувся з заявою про перегляд рахунку 23335 адреса: м. Полтава вул.НебесноЇ Сотні буд.81кв.1 через неправильне нарахування суми за послуги розподілу природного газу. Нараховано 2017.25 м.куб. а фактично використано 1973 м.куб. Повинен платити щомісячно 187 грн.43 коп. а нараховують 191 грн.63коп. Сказали що відповідь буде через 10 днів.Пройшло майже 3 місяці. Платіжки не перераховані дзвінки в колцентр ніяких результатів не дають. Дякую за вирішення проблеми

   • Що це значить фактичні об.єми приведені до стандартних умов.Чому нараховано на 44 куб.м більше.?

    • Ми надали відповідь з прикріпленим посиланням на матеріал, який опублікували аби якраз роз’яснити споживачам це питання. Можливо не помітили: http://poltavagaz.com.ua/?p=7959

     • помітили.відкрили і що дальше треба робити?

     • Там вказані коефіцієнти через які оплата трішки більша від Ваших розрахунків. У Вас було саме це питання, відповідь на яке ми надали.

 12. Доброго дня. Прошу вказати посилання на Заяву, на пошук коштів сплачених мною за транспортування газу. Особистий рахунок 12125.

  • Доброго дня! надійшло багато подібних заяв, всі вони в обробці. Чекайте на платіжку з оновленими даними у червні.

  • Доброго дня. Звісно! Перекрийте газ та негайно викликайте майстрів. Це безпека Вашого здоров’я та життя!

 13. Добрый день! Получили счета за транспортировку газа. В этих квартирах не пользовались газом. Пересмотрите пожалуйста эти счета № 38852,38855,38857, по адресу Садовая ,3

  • Доброго дня!
   1) смт Ромодан належить до Миргородського УЕГС.
   2) Якщо Ви маєте на увазі абонвідділ, то за місцем проживання, а якщо абонентську базу щодо нарахувань споживачам за розподіл газу – то вона єдина, в АТ “Полтавагаз”.

 14. Добрий день. Питання з приводу оплати за транспортування газу. В Кол-уентрі сказали що оплата відсутня. Я маю квитанції по оплаті з січня по квітень включно. Де ці кошти?

  • Доброго дня! Вкажіть повну інформацію про платника: прізвище, ім’я, по батькові, адресу та особовий рахунок. Спробуємо розібратися. Якщо є можливість, свої дані надішліть на електронну адресу: pressa@poltavagaz.com.ua або в приватні повідомлення на офіційній сторінці АТ “Полтавагаз” у соціальній мережі Фейсбук.

 15. Поясніть чому в першій платіжці за розподіл газу мій особовий рахунок вказано 6 цифр потім тере і ще 2 цифри, а в останній платіжці лише 6 цифр? За яким особовим рахунком платити? І чому при створенні платежу за розподіл газу в “Приват24” зявляесьтя “…дані не виявлено” ?

  • Доброго дня! У платіжках за січень – квітень було вказано унікальний код споживача: 6 цифр – особовий рахунок споживача та ще дві цифри – код району. У звязку з тим, що споживачі часто помилялися у написанні цих кодів, АТ “Полтавагаз” з 1 травня прибрав їх. Надалі Вам необхідно буде лише обрати свій район серед запропонованих у форматі для оплати та правильно вказати особовий рахунок.

 16. Інна Олександрівна Романенко on коментує:

  11.02.20 залишила заяву на перерахунок боргу.Обіцяли відповісти за тиждень.Сьогодні , 3.05, телефонувала, щоб розібратись.Мені відповіли: платіть борг. Період, за який утворився борг, незрозумілий, пояснити не змогли.Відповідь на лист посовітували не чекати. Я так і не знаю, за який період я повинна платити 600 грн.

  • Доброго дня! Вкажіть повну інформацію про платника: прізвище, ім’я, по батькові, адресу та особовий рахунок. Спробуємо розібратися. Якщо є можливість, свої дані надішліть на електронну адресу: pressa@poltavagaz.com.ua або в приватні повідомлення на офіційній сторінці АТ “Полтавагаз” у соціальній мережі Фейсбук.

 17. Доброго дня! Де можна отримати роз`яснення стосовно підняття оплати в 4(чотири) рази за розподіл природного газу. Особовий рахунок 5764, Полтавський район. Це дача, приватизована, прописана 1 (одна) людина. Чому з січня по березень (включно) платили по 7.01, а з квітня потрібно платити 27.98? Кол-центр не компетентний в даному питанні, вчора телефонувала – відповіді не отримала!

   • Доброго дня! Баклан Микола Володимирович, с. Твердохліби, Решетилівський район, Полтавська область, вул Степова 16. Лічильник встановлений, особовий рахунок 5764, унікальний код споживача 5764-16

    • У Вас у червні 2019 року була зміна власника. Тому згідно постанови НКРЕКП нараховано мінімальна сума як для нового споживача. Розуміємо, що у Вашому випадку невигідно, але це не наше рішення. Регулятор встановив норми, згідно яких ми зобов’язані вести розрахунки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *